Policie obvinila ze zpronevěry zhruba pěti milionů korun bývalé vedení rybářské organizace v Chrudimi

NMrknato - Profil | Út 6.11.2012 16:00:03

Ivo >> Pro "spolek hlavní"... pod ní se schová všechno.......

    NIvo - Profil | Út 6.11.2012 15:57:59

    Mrknato >> ...a pak se bude hledat vhodná podlahová krytina ...:-))))

      NMrknato - Profil | Út 6.11.2012 15:55:02

      Programátor >> Ten bordel vznikl už tím, že MO Chrudim I. i Chrudim II. mají napsán státní revír na sebe a nejsou SHMO. Kde k těmto revírům přišly neví ani RO. Svaz tyto revíry zarybňuje z peněz všech rybářů a nikomu to tam nevadí. Navíc tyto MO mají navíc své revíry. Vznik dvou MO v jednom provičním městečku musel někdo povolit. Takže ten průser má daleko širší základy....... Bude zajímavé, jak to dopadne, zatím se to "šetří" cca dva roky.

        NMrknato - Profil | Út 6.11.2012 15:41:29

        Bosanac >> Bart se nikoho nedotkl, zmínil jen dvojí ceny. Ty by jsi dokázal zargumentovat, proč jednomu subjektu prodává právická osoba kapř, jako výsledek podnikání za 35,-Kč/kg a jinému subjektu toho samého kapř za 80,-Kč/kg? Toto si naposledy v našich končinách pamatuji, když se vexlovalo s bony... Bony, bony za pět..... Kapr, kapr za štyrycet......

          Nmalamut - Profil | Út 6.11.2012 15:28:55

          Fishky >> stačí se stavit a pokecat, i když to mám dnes trochu z ruky, zastavuji se jak to jde. Před přestěhováním jsem běžně brigádničil na líhni a na hodiny nehleděl, ale proč ti to vůbec píšu, tobě po tom může být....

            Nbart.bm - Profil | Út 6.11.2012 15:26:00

            Bosanac >> hmm mě fakt mrzí jako...a kdo vyloučí je???..... :)))))))

              NFishky - Profil | Út 6.11.2012 15:23:03

              malamut >> kdepak, snažím se zjistit, proč vyrypuješ a tak jsem se ptal na HV, ale díky za objasnění, překvapil jsi mě. Jak často jsi u vysazování ryb tvou MO, případně jak se dozvíš kdy a co bude vysazené, máš tam známého, nebo to dávají vědět dopředu?

                Nmalamut - Profil | Út 6.11.2012 15:19:48

                Fishky >> najdi si to, nevím, jestli to tam je. HV není pro mě u mé MO důležitý, pokud nekrachuje a to se neděje. Zajímá mě víc, jaké druhové spektrum ryb se sadí do revírů, jak se plní zarybňovací plán, a další podstatné věci. Prioritou MO by nemělo být vytváření zisku a tomu podřizovat činnost. Nejlepší HV je spokojený člen. Ty jsi se pravděpodobně v mém prvním příspěvku poznal, a snažíš se vysírat, ale na blbým místě.

                  NIvo - Profil | Út 6.11.2012 15:16:52

                  že by platilo - kdo nekrade ,není Čech ???? Je to fakt smutný ....

                    NFishky - Profil | Út 6.11.2012 15:11:35

                    malamut >> první MO která má HV na stránkách, tak to sem s tím odkazem, to jsem zvědav.

                      NBosanac - Profil | Út 6.11.2012 15:06:09

                      bart.bm >> Pozor na to co pises , nikdy nevis kdo to tady cte , mohl bys byt vyloucen ze CRS za poskozeni dobreho jmena .

                        NProgramátor - Profil | Út 6.11.2012 15:02:34

                        veřim, že podobnej bordel je na většině organizací. Maj to prostě moc jednoduchý a pokušení je veliké...

                          Nmalamut - Profil | Út 6.11.2012 14:57:21

                          Fishky >> zjistím ti to. Nebo můžeš i sám, na jejích stránkách by to mělo být.

                            NFishky - Profil | Út 6.11.2012 14:52:38

                            malamut >> prosím tě, jakého HV dosahuje tvá MO?

                              Nmalamut - Profil | Út 6.11.2012 14:46:40

                              Kdyby se rybáři zajímali o dění ve svých MO, tak by k takovým excesům nemuselo docházet. Ale většinu rybářů zajímají jen co nejlevnější brigády a to, jak rychle mu "jeho" MO vrátí odebranou povolenku, to jsou u většiny zejména wostrých a moderních základní kritéria pro volbu "domovské" MO.

                                NChosé 2 - Profil | Po 5.11.2012 10:44:36

                                To vypadá, že v mateřské MO ČRS Chrudim se rozkmotřili činovníci a založili pobočku, která začala přetahovat k sobě členy za nižší finanční náhradu neodpracovaných brigád.Jenom nevím, kde soudruzi udělali chybu? Že by, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne?

                                  Nviceroy - Profil | Po 5.11.2012 9:46:59

                                  Přemas >> CarpHouser - 5.11.2012 9:45:10 >> ono prave o takovych organizacich se moc na politicke scene a vsude nejak moc nemluvi jak se hospodari , kdovi ale verim ze to nebude ciste nikde

                                    NCarpHouser - Profil | Po 5.11.2012 9:45:10

                                    viceroy >> tak nějak, protože když vidím, že se dá postavit dvoj garáž za 1mil. tak to taky není určo v pořádku ...

                                      Nviceroy - Profil | Po 5.11.2012 9:41:36

                                      bart.bm >> cembrs chlape , a ted uz to chce jen hloubkovy audit u vsech organizaci a verim ze bychom se vsichni pekne divili , ale to by bylo asi na nejakych par let nez by to polisi prelouskali

                                        Nbart.bm - Profil | Po 5.11.2012 9:22:36

                                        by měli prověřit i radu ČRS by asi kokali policajti a né jen oni ale i my kam mizí prachy a jak se kšeftuje s rybama a né jen snimi