V Podyjí putují mloci ve velkém na svá zimoviště

Autor diskuse: rover - Profil , 18.10.2012
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nhering - Profil | Po 22.10.2012 22:10:18

Taky jedna mobilovka.
Ano mloky pozoruji častěji něž dříve.

    Nfrost862 - Profil | So 20.10.2012 18:11:24

    Loni taky putovali,tu jeden focen mobilem:-))

      Nretrívr - Profil | So 20.10.2012 17:38:22

      arnošt >> Pochopil jsem.

        NPYTLAKS - Profil | So 20.10.2012 15:27:50

        není to jen v podyjí,u nás v beskydech cca 14 zpět jsem jich napočítal devět a to v celkem vysoko položeném lese,ale tu se vždy hojně vyskytovali

          Narnošt - Profil | So 20.10.2012 14:17:22

          retrívr >> To byla samozřejmě nadsázka a reakce na Válku s mloky. :-)

            Nretrívr - Profil | So 20.10.2012 9:31:17

            arnošt >> Tak to nevidím, jen asi žiju a pohybuju se v čistší přírodě. Jinak moc nerozumím, co jsi mi chtěl říci. Jinak Čapka tak trochu znám, to s věcí ale nesouvisí.

              Narnošt - Profil | Pá 19.10.2012 21:28:54

              retrívr >> V Čapkově Válce s mloky jich taky viděli najednou čím dál tím víc... Nezačínají používat jednoduché předměty??? o))

                Nretrívr - Profil | Pá 19.10.2012 18:42:05

                Paulus >> Já to tvrdit nemůžu, jen třeba mám větší štěstí, nebo si víc všímám. Ale vidím jich opravdu poslední dobou víc.

                  NPaulus - Profil | Pá 19.10.2012 18:39:40

                  retrívr >> Místně snad, jinde zcela vymizeli. Na to, že by přibývali plošně bych si nevsadil.

                    Nretrívr - Profil | Pá 19.10.2012 18:37:59

                    Vždycky mne učili, že mloci jsou barometrem zdravosti přírody. Co je na to pravdy nevím. Ale podle mého jich v přírodě přibývá.