Neničte ve vodách Vodní ořech

Autor diskuse: mates202 - Profil , 20.9.2012
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NSlavnýLovecPampalini - Profil | Čt 20.9.2012 16:31:04

mates202 - >> tohle bych řekl je na Velkém Rybnišťském rybníku... ale nejsem si jist

    NMartin... - Profil | Čt 20.9.2012 15:20:55

    v okolí Vodňan je této rostliny dá si říct po ko*ot a rybáři neví, co s tím.

      Nretrívr - Profil | Čt 20.9.2012 15:04:14

      mates202 - >> Vidím poprvé.