V Čelákovicích u Prahy sjelo osobní auto do Labe, majitel se netrefil na pozemek

1 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Narnošt - Profil | Pá 21.9.2012 23:40:49

A netrefil se majitel nebo majitel-ka??? o))