Rybníkáři na Břeclavsku sčítají vodní oběti veder

Autor diskuse: rover - Profil , 6.9.2012
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nking76 - Profil | Čt 6.9.2012 20:26:08

PYTLAKS >> v dnešní době se dělá hodně tunelů,o tom žádná.

    NPYTLAKS - Profil | Čt 6.9.2012 20:12:21

    king76 >> no jenže oni jsou soukromý produkční sektor a jim podnikání někdo dotuje,by se mi taky líbilo tak podnikat,nevydělám vymluvím se na sucho a rozdíl mi někdo doplatí

      Nking76 - Profil | Čt 6.9.2012 19:56:33

      PYTLAKS >> jasný souhlas.

        NPYTLAKS - Profil | Čt 6.9.2012 15:17:52

        kdyby se prachy valily přímo do ryb a rybníkářství místo mediálních kampaní,tak by si nemusel nikdo na nic stěžovat