Blanice má nejvíce perlorodek

Autor diskuse: rover - Profil , 6.8.2012
1 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NFOUSATEJ HAT - Profil | Po 6.8.2012 17:24:41

Tak super, pokud budete mít štěstí, tak lov perlorodek by mohl malinko snížit počet kaprařů. Třeba se odpůrcům tohoto způsobu lovu konečně blejskne na lepší časy