Indonéští rybáři proti drahé ropě - jezdí na vodu

Autor diskuse: mates202 - Profil , 5.8.2012
1 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Narnošt - Profil | Po 6.8.2012 16:04:10

A pak že to nejde...Až nastane u ropy dotočná,budeme s takovými motory jezdit všichni.