Prodejem povolenek k rybolovu zpronevěřila 640 tisíc

Autor diskuse: mates202 - Profil , 3.8.2012
18 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NS&F - pescador - Profil | So 4.8.2012 12:08:32

Mrknato >> Souhlasím leč mesmí to být tzv. kapitalismus v komunistickém provedení jako u nás a ve spojení s vysvětlením pojmu demokracie jako "bezvládí".Živě si ještě vzpomínám na soudružku učitelku Občanské nauky kdy nám ze zápalem vtloukala do hlavy rozdíl mezi socialismem a kapitalismem ... v soc. jsou si všichni rovni ... bla,bla bla a kapitalismus je vykořisťování člověka člověkem ... Nějaký ten rok v kolébkách zemích kapitalismu mám odžito ale nějak mě to nekoresponduje .... vysvětluji si to tím, že dnešní soudruzi kapitalisti si svému milulému hlásání věří dodnes . Víceméně - Liška mění srst - nikoliv zvyky, takže je to hlavně o lidech a v lidech.

    NMike1977 - Profil | So 4.8.2012 12:03:08

    Anebo také přestávám chápat, když na dovči v JČ, jsem sháněl P povolenku...na netu v ofic stránkách jsem našel prodejce, vejdu, vyblafne na mne vietnamec, s ryb potřebami(ano, neměl tam nic), a 5 minut jsem mu vysvětloval co chci...No odešel jsem bez ní.

      NJuraj - Profil | So 4.8.2012 11:58:59

      Jiří Š. >> Kdo je slušnej nemá problém. Znám jich taky pár a dokonce jsme dřív byli kamarádi. Ne, že by jsme si něco udělali jen se naše cesty rozešly, tak stejně jako se spoustou lidí z mládí. Nestýkáme se, ale vždy se rádi vidíme.
      Párkrát jsme se na tohle téma bavili. Dívají se na to stejně jako já. Kdo chce, tak normálně zapadne a až na nějakýho blbýho extremistu nemají s lidmi problém a jejich přátelé jsou převážně z našeho etnika.
      Rómská většina tyhle lidi sere ještě mnohem víc, než třeba mě nebo arnošta.

      Tak to prostě je.

        NMrknato - Profil | So 4.8.2012 11:46:29

        S&F - pescador >> Ze "silných" ideí se stávají totality. Ať to je křesťanství, islám, komunismus, fašismus, jehovismus, a nyní "dlouho očekávaný kapitalismus". Ideje totiž nemůžou fungovat pro všechny, ale můžeme mít určité věci společné, jako je stát, krajina, i ta rybařina..... a tady vůbec netřeba silných lidí, ale tolerance a řádu.

          NJiří Š. - Profil | So 4.8.2012 11:38:00

          arnošt >> blá blá blá... blbý kecy, jasně že většina z nich jsou ty špatní.. ale jak k tomu příjde ten jeden ze sta kterej je slušnej a že jich pár znám.

            NTWIN 69 - Profil | So 4.8.2012 11:37:18

            Jenom 640tisíc?To je teda hodně slabá.Měla by se děvčica inspirovat u našich vrcholných politiků.Tam není milion žádný peníz.

              NS&F - pescador - Profil | So 4.8.2012 11:37:08

              Mrknato >> Lidé jsou silní, pokud hájí určitou silnou ideu. Zeslábnou však a stávají se bezmocnými, když se jim tato idea ztrácí.
              Sigmund Freud

                NMrknato - Profil | So 4.8.2012 11:19:57

                S&F - pescador >> No, pan Hrušínský nám už neřekne, proč si myslí, že i nemožný je u nás možný. Já si to vysvětluju tak, že nás již od roku 1947 masírujou neskutečnejma pitomostma a buď jsme tak otupěli, zblbli, nebo apatičtí, že když někdo řekne, že pro územní rybolov jsou MO nezastupitelné, tak to sežereme jako kapř bolelíz a ani se z toho nepoblijeme..... Pijeme pivo z plastu, žereme dopejkaný rohlíky, nahnilý brambory, až se nám dělaj boule za ušina a stejně tak se chováme i v rybařině. "Sežereme" všechno co nám naserou a předloží na schůzi. Chytáme u krmelců kapř samosekem, plácáme se po zádech, jak jme dobří, moderně evropští a že potřebujem hlavně profiRS a vysazovat se ani nemusí... K70 kapř nás spasí samovýtěrem. Tak se toho chytla i jedna OSVČ a prachy za zbytné povolenky si ponechala....

                  NS&F - pescador - Profil | So 4.8.2012 11:01:40

                  Mrknato >> Svým způsobem to taky nechápu ale ... jak prohlásil jednou nebožtík pan R.Hrušínský senior .... víte co je v tomhle státě hezký ? Že i nemožný je zde možný ....

                    NMrknato - Profil | So 4.8.2012 10:57:20

                    Nic proti OSVČ, té paní, co prodávala povolenky na živnosťák, ale co potom dělají ty "nezastupitelné" MO? Prodala 500 povolenek! A to mají v Jč dalších 80 podobných prodejců......

                      NS&F - pescador - Profil | So 4.8.2012 10:52:33

                      Já už se těmto věcem tady vůbec nepodivuji .... paradoxně se najdou takový ,že tohle "rozkrádání" dávají ve společnosti i na obdiv ... jak to "šikovně" provedl a další jen uznale pokyvují hlavama :(

                        Nmates202 - Profil | So 4.8.2012 10:39:35

                        Lee-Haney >> no, já si myslí, že my v nápaditosti vedeme

                          Narnošt - Profil | Pá 3.8.2012 23:23:53

                          Jiří Š. >> Buď bys byl róm a pak to chápu,anebo s nimi máš jen chabé zkušenosti.Já si dovolím tvrdit,že s nimi mám od mala zkušeností opravdu dost,jejich mentalitu znám a světe div se,prakticky samé špatné.Takže nic pozitivnějšího,i když bych vcelku rád,na tuhle komunitu pronést nemůžu.Leda bych lhal,je mi líto...

                            NJiří Š. - Profil | Pá 3.8.2012 23:15:58

                            arnošt >> promiň že to tebe jdu takhle zostra, ale jsem z Varnsdorfu a lidé s těmito debilními názory akorát zhoršují situaci a lidé co do toho mají co říkat nejsou pod snůškou těchto nesmyslů slyšet

                              NJiří Š. - Profil | Pá 3.8.2012 23:12:53

                              arnošt >> to neni pravda a po pravdě už mě tohle házení do jednoho pytle začíná pěkně srát(bez pardonu) a to ve všem

                                NLee-Haney - Profil | Pá 3.8.2012 23:12:16

                                arnošt >> hehe

                                  Narnošt - Profil | Pá 3.8.2012 23:05:27

                                  Lee-Haney >> Ten rómský...

                                    NLee-Haney - Profil | Pá 3.8.2012 22:34:55

                                    Zajímalo by mě zda ve světě jsou i jiné národy které kradou víc než ten český :)