Duháci pod vodou

Diskuse k rybářskému videu Duháci pod vodou

Autor diskuse: Šiban - Profil , 18.7.2012
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NKoly.P - Profil | So 21.7.2012 8:10:25

Dalo by se na to koukat celý den...

    NKreja - Profil | St 18.7.2012 11:40:05

    pěkný,škoda že to nevzal ten větší

      NRybatorstr - Profil | St 18.7.2012 11:35:42

      Šiban - >> Ta voda je křišťálová a kvalita videa je také super. Ode mě máš za 1, ať se ti daří :-))

        Nmakass - Profil | St 18.7.2012 11:29:36

        krásná čistá voda, paráda