V unikátní kabině v Lomečku se podíváte pod hladinu zatopeného lomu

4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nelhierro - Profil | Po 9.7.2012 11:34:53

Tady je par fotek.

    Nelhierro - Profil | So 7.7.2012 21:45:35

    Az se vratim z ryb, dam jsem par fotek. V zime jsem tam byl s kamosem potapecem. Lom je urcen pro potapece, ale ryby v lomu jsou. Majitel tam rybolov vsak neprovozuje. A dela dobre.

      NKreja - Profil | Čt 5.7.2012 19:32:57

      hned bych se šel kouknout

        Narnošt - Profil | Út 3.7.2012 23:40:25

        Tak to vypadá hodně dobře...