Pstruzi z rybích farem obsahují toxické látky

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 25.6.2012
5 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nnofish - Profil | Po 25.6.2012 17:18:59

Hugo Fisher >> tak to jsi v klidu, v kliniku je malachitka taky (dle relativně důvěryhodného zdroje) :-)
Ale fandím ti, zabíjet se mají "mrzáčci" a pak až velké kusy, hustota obsádky se počítá na kusy, ne na centimetry.

    NFricíno - Profil | Po 25.6.2012 17:16:11

    Aha, tak proto je jich na svazovkách tak málo.

      NHugo Fisher - Profil | Po 25.6.2012 17:13:57

      nofish >> já se nebojím, já informuji. :)

      Navíc já jím jen a pouze svazové kapry 75+.

        Nnofish - Profil | Po 25.6.2012 17:11:13

        Hugo Fisher - >> Neboj se, nejen pstruzi a nejen od nás (hromada je deklarována jako naše ryby a přitom jsou dovezené). A kuřata a vepřové a.... ve všem je něco, jen je to o tom kdo má smůlu při odběru vzorků.