Na přehradách skončí idyla. Ministerstvo pustí na vodu skútry
Diskuse k bleskovce Na přehradách skončí idyla. Ministerstvo pustí na vodu skútry
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nrover - Profil | Po 30.4.2012 23:02:34
NKozič origin - Profil | Po 30.4.2012 22:55:53
Čubu znám. Nevím, zdali zavádí novoty, ale stavebku má.
NKozič origin - Profil | Po 30.4.2012 22:28:10
NKozič origin - Profil | Po 30.4.2012 22:19:57
Navíc jsme zaostalí. Všude jinde mohou znudění lidé dovádět se skútry a tady ještě ne. Doufám, že protlačím taky ten zákon, aby tu bylo to moře jako všude.
Je to prostě nutnost. Pokud se lidi nebudou moct vyžít se skútrem, mohli by se nudit a třeba začít brát drogy.
Npohodak - Profil | Po 30.4.2012 22:11:27
no nakolko tam idem na ryby tak ano
ja nemam off road nakolko mi skoda 120 L uz dosluzila
a peso je problem nakolko k vode to mas min 20min peso a ked niekam dalej tak aj necelu hodinku a vlacit veci na chrbne nehrozi kim to zanesies tak ta komare zozeru
brazilcan co tam bol povedal asi tolko dzungla je dzungla ale co dokazuju tie komare tu je nieco nepochopitelne ta asi tak
Nglánis - Profil | Po 30.4.2012 22:10:40
Je to nepochopitelné, provoz skůtrů je naprostá zbytečnost, jen zábava, nic víc, která dokáže znepříjemnit prostředí k relaxaci, lovu apod. mnoha lidem v okruhu několika set metrů, o neblahém vlivu na přírodní prostředí nemluvě. Všude kolem nás doprava houstne zvyšuje se hluková zátěž, kde jinde trochu splynout s přírodou a odpočinout si než u vody.
Proč chránt zbytky přírodního prostředí? To přece nepřináší zisk. Lepší bude podpořit prodejce skůtrů a člunů. Tito lidé vodní prostředí však jen využívají a zneužívají, nestarají se o něj třeba jako rybáři a ochránci přírody. Mají ale vliv a peníze. To je rozhodující. Jsem zásadně proti tomuto návrhu zákona a vyzývám všechny přítomné, kteří to vidí podobně jako já, vytvořme petici proti tomuto návrhu. Pokud se někdo připojí, jdu do toho budu iniciátorem petice, jsem však pracovně velmi vytížen a potřebuji spolubojovníky.
Nstenli - Profil | Po 30.4.2012 10:23:10
NPYTLAKS - Profil | Po 30.4.2012 8:28:09
Nmoskyt - Profil | Po 30.4.2012 7:34:42
NChosé 2 - Profil | Po 30.4.2012 0:22:57
které byly vidět na echolotu se na celý zbytek dne úplně ztratila. Ryby se začaly
objevovat až večer.Hlavně že na dálnicích a magistrálách se dělají protihluková opatření.Není to jen
o pocitech lidí, kteří se přichází na přehrady zrekreovat.
NELITE - Profil | Ne 29.4.2012 22:48:55
Nvendymoto - Profil | Ne 29.4.2012 22:34:45
NParanoidní Schizofre - Profil | Ne 29.4.2012 22:20:00
to je fér, ale co ty ..... máš nějaký pádný důvod jezdit tam s off-roadem ???
NZajda - Profil | Ne 29.4.2012 22:06:26
Npohodak - Profil | Ne 29.4.2012 22:00:07
ja terenak nemam ale ten clen tzv. zelenych a aj on povedal ze je to na hlavu ale to tak ked sa zakony robia tzv fachmani co za prirodu povazuju tri stromi pred kancelariou
Nyvana - Profil | Ne 29.4.2012 21:38:04
NRytíř - Profil | Ne 29.4.2012 21:35:13
NPROŠEK - Profil | Ne 29.4.2012 21:19:04
NZajda - Profil | Ne 29.4.2012 21:16:45
Npohodak - Profil | Ne 29.4.2012 21:12:44
ale co mam povedat ja ja ked chcem ist do CHKO s autom tak nemozem lebo co ked znecistim prirodu ale deda co tam ma luku ju moze kosit starym traktorom ala pojazna maznicka a ked som sa na to pital zelenych povedal asi tolko
ja tam nemozem ist s novym terenakom ale dedo zo zamastenym traktorom ano a to som zeleny je to na hlavu
a len smutne krutil hlavou co mame za zakony
Nyvana - Profil | Ne 29.4.2012 21:12:28
NLee-Haney - Profil | Ne 29.4.2012 21:07:05
Nmoskyt - Profil | Ne 29.4.2012 21:03:46
NRytíř - Profil | Ne 29.4.2012 21:02:40
NLee-Haney - Profil | Ne 29.4.2012 21:00:40
NHellfish - Profil | Ne 29.4.2012 21:00:22
Nnunulka - Profil | Ne 29.4.2012 20:59:41
Nnofish - Profil | Ne 29.4.2012 20:55:31
Zajímalo by mě jak budou řešit ochranná pásma. Jestli nesmím k vodě autem z důvodu ochrany vody, tak tam snad nemůže ani nějaká "splašená loď s řídítky" ne? (taky paradox, auta nesmí k vodě, ochranné pásmo, ale motorové čluny a lodě s přídavným spalovacím motorem tam plují běžně.....)
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
CK ALBA tour s.r.o.
Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových...











