Ve Kdyni vznikne rybolovné zařízení

Autor diskuse: rover - Profil , 21.2.2012
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nšumava - Profil | St 22.2.2012 14:21:21

článek je hrozný, zrovna mník s kormoránem velké problémy nemá, odchov parmy v rybníčku ... ,ale nepředpokládám že je zde zachycen přesný obsah rozhovoru. Je neuvěřitelné, jakým stylem paní redaktorka prezentuje krásy rodné řeči. Jo a ryby se samozřejmě mohou pěstovat, ale je třeba je hojně zalévat a občas protrhat. Jinak myšlenka rybářů není špatná.

    NPifik - Profil | Út 21.2.2012 18:37:09

    Samozřejmně, že se jedná o rybochovné zařízení. Tato chyba vznikla až v redakci Domažlického deníku.

      NPaulus - Profil | Út 21.2.2012 15:54:13

      b.gun >> Když lidem ve zprávách do hlavy cpou, že na dírkách se chytají trofejní Jeseteři a Lipani, hned vedle na dírce má jantar postavenej pentatod i s pípákama a na závěr reportér prohlásí, že led má 40 cm šířku, nelze se divit ničemu.
      Jen ta čeština prostě dostává na prdel.

        Nb.gun - Profil | Út 21.2.2012 15:49:13

        A já si až do dneška myslel, že rybolovná zařízení jsou sítě a jiná podobná technická zařízení k lovu ryb. A že v článku zmiňovaná zařízení se nazývají rybochovná. I když, oni se tam vlastně chystají ryby pěstovat, nikoliv chovat, tak to asi ani chovné zařízení být nemůže. To mají nejspíš zřízeno vedle na poli, kde chovají kukuřici...