Ľad na Dunaji sa už roztápa

Diskuse k bleskovce Ľad na Dunaji sa už roztápa

Autor diskuse: Domino222 - Profil , 20.2.2012
2 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NDomino222 - Profil | Po 20.2.2012 21:52:00

lolec2 >> No to asi určite, vždy je tu veľká voda u nás, ale teraz bude asi ešte väčšia :(

    Nlolec2 - Profil | Po 20.2.2012 21:51:14

    Konečne :-D Ale bude asi veľká voda, keď sa to začne všetko topiť naraz..