Útok na Rimplerovu važinu – Kormorán v Akcii

Autor diskuse: Stredo - Profil , 14.2.2012
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NHrášek - Profil | Pá 17.2.2012 10:20:01

Výr >> jednou jsem picl volavku ta měla v žaludku 17 hrouzkků někteří už byli značně rozloženi ale to největší překvapení byl okoun min. 25cm jak to do sebe dostala to je to je mi záhadou..... nenažranec jeden..

    NVýr - Profil | Čt 16.2.2012 21:00:59

    ....a to sme tie zvyšky vybrali len z dvoch kormoánov

      NVýr - Profil | Čt 16.2.2012 20:57:42

      ....myslím že táto šťuka aj kapor boli z Rimplerovej važiny

        Nlukasin - Profil | Čt 16.2.2012 20:23:53

        Výr >> Jen doufam,že takova fota budou stale častějši a jednoho dne nebude co fotit.Děkujeme myslivcum a jen tak dal:-)

          Narnošt - Profil | St 15.2.2012 21:44:01

          Stredo >> To se asi kormošům nebude zrovna moc líbit... :))

            NStredo - Profil | St 15.2.2012 14:11:25

            Dnes ráno pribudlo čerstvých 17 obetí, len týchto 17 kormoránov zožralo denne 8,5kg rýb. A budú pribúdať.

              Nillex-Lasky 13 - Profil | St 15.2.2012 11:12:03

              tak určite to nieje len moja zásluha....ja som si len telefón trocha zodral....

                NStredo - Profil | St 15.2.2012 7:37:16

                Podla najnovsich info uz vcera vecer bolo aktualne cislo 12 namiesto cisla 8, takze krdel sa nam utesene zmensuje. Dakujeme

                  NVýr - Profil | St 15.2.2012 0:37:30

                  ....myslím že tento kapor vytiahnutý zo žalúdka kormorána je z Rimplerovej važiny

                    NVýr - Profil | St 15.2.2012 0:34:19

                    ..týmto pozdravujem Laca Rebra....pekne ste ich rozohnali.....a u nás našli kľud :-)))