Ruští vědci pronikli dvěma vrty do antarktického jezera

Autor diskuse: rover - Profil , 10.2.2012
15 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 10.2.2012 11:30:18

Tavris29 >> Já na to dírkování moc nejsem, avšak tady bych se zase nebál, že se pode mnou prolomí led. Počkám, až to tam zarybněj duhákem a pak to promyslím

    NTavris29 - Profil | Pá 10.2.2012 11:23:40

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipo,to dírkování,jak píše Arnošt je pro tebe výzva,ne?:o)

      Narnošt - Profil | Pá 10.2.2012 11:20:52

      A co tam chytat klasicky na dírky?S větší kapacitou navijáku nic není nemožné... o))))

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 10.2.2012 11:14:49

        V těchto okamžicích na místo již míří naše svazové dodávky s násadou kapra v závěsu s petičním výborem K70

          Narnošt - Profil | Pá 10.2.2012 11:13:42

          Ono už to dlouho vypadá,že malamut nemá rád nikoho... :-(

            Nmalamut - Profil | Pá 10.2.2012 11:13:13

            Tavris29 >> smutnej, ale můj.

              NTavris29 - Profil | Pá 10.2.2012 11:10:09

              malamut >> Jaký máš vztah k němcům,že sem tak smělý? Co Švédi?......Máš pavdu,nemá smysl se o tom bavit. Ale pleteš se. A vůj postoj je smutnej

                Nmalamut - Profil | Pá 10.2.2012 11:05:38

                Tavris29 >> obyčejný Rus je podstatně horší, než já. Každý Rus je horší. Jezdi kam chceš, argumentuj jak chceš, já ten národ rád nemám, a myslím si, že každý, kdo zažil okupaci vojsky VS.
                A nemyslím si, že by se Vary rozpadly, určitě ne, ale to, že se tamní magistrát chová jak se chová, to je ale česká specialita, to uznávám.
                No nic, zpět k tématu, vůbec se tam podle mě vrtat nemělo. Protože kam vleze Rus, tam to stojí za hovno :-))))))))))))

                  NTavris29 - Profil | Pá 10.2.2012 11:02:04

                  arnošt >> Jak říkáš....souhlasím

                    Narnošt - Profil | Pá 10.2.2012 11:01:19

                    Tavris29 >> Jezdím tam občas taky,bohužel to tam vypadá jak za protektorátu,jen německé nápisy nahradily ty ruské.A někde už jsou názvy obchodů a nabídky jen v azbuce.Je to smutný pohled na české město a důkaz naší hlouposti... :-((

                      NTavris29 - Profil | Pá 10.2.2012 10:52:18

                      malamut >> :o))) Nebýt rusů,tak se Vary rozpadnou. To ti řeknou i domorodci. A to že se tam zbohatlíci chovaj jak se jim zachce,je především naše chyba. Bohužel naši kumpáni slyší na volání peněz.....Obyčejný rus neni o nic horší než ty. Jezdím tam relativně často,tak vím co říkám.

                        Nmalamut - Profil | Pá 10.2.2012 10:47:55

                        Tavris29 >> nemám důvod, za svým názorem si stojím. Zajeď se ty podívat do Ivanových (dříve Karlových) Varů. Já měl celý dětství ruskou posádku za barákem, a ten národ nezměníš.

                          NTavris29 - Profil | Pá 10.2.2012 10:45:05

                          malamut >> Žij přítomností a někdy se tam zajed podívat.....

                            Nmalamut - Profil | Pá 10.2.2012 10:42:54

                            Kam pronikne Rus, tam to stojí za hovno.....

                              Narnošt - Profil | Pá 10.2.2012 10:31:48

                              To jsem opravdu zvědavý,co za životní formy tam najdou.Mluvilo se i o tom,že by v tom jezeře nemuseli být vůbec žádné formy života,ani bakterie,což by bylo první místo na zemi kde by to bylo prokázáno.Ale z vědeckého hlediska je to jistě nesmírně zajímavé,vždyť tu vodu nemohlo nic kontaminovat miliony let...