MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Diskuse k článku: Dvouhodinový lov

Diskuse k článku Dvouhodinový lov

Autor diskuse: J.Dufek ®5.2.2012

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 5 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N pupidole - ® Po 19.3.2012 20:08:51
ahoj právě ted sem dočetl tvé články o kaprech jsou motivující a skvělé,mám nutkání vzít dovolenou a vyrazit,jenže tý je málo lov velkých tresek letos se už blíží.tak zdar
N digi.sedlik - ® St 29.2.2012 12:57:37
Zdravim J.Dufek je kaprař srcem a duši vi co piše.Davam 1.Jen tak dal.Vic takovych članku a videi.
N marius - ® St 15.2.2012 21:33:20
Chytám ryby něco přes 40 let, a ve svém dědečkovském věku jsem objevil i internet a stejně tak rád si i o rybařině něco přečtu /i v nějakých cizích jazycích /a ono se toho převratně mnoho nového vymyslet nedá. Mnozí by tu chtěli každý týden spolehlivě originální video, pár novinek a triků, vše naservírováno bez reklam, bez placení. Snad každý i ten největší trumbera přeci musí vědět, že to není možné.Sympatické jsou přeci i články, které něco opakují, srhnují nebo třeba upozorňují podrobněji na jeden způsob lovu. A myslím, že i tento článek takový je.A že upozorní na jednu návnadu, že má na hlavě čepici s logem? To je zločin? Těžko. Myslím ale, že by velmi pomohlo, kdyby pisatel, který se zřejmě opravdu důkladně zaměřuje a dobře vyzná v lovu kaprů , srovnal např : výběr místa + "konvenční" návnada / kuku, pečivo.../ a boilí / třeba jeden prut tak a druhý jinak/. Dostalo by to "šťávu" a možná i ubralo vítr neplodným kritikám.
N meďo1 - ® Út 14.2.2012 13:12:59
Normalne sa mi nedalo nevžit do tvojej situacie. Pekný clanocek, pozitivne hodnotim. Petrov zdar
N Vendys 65 - ® Ne 12.2.2012 20:57:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Ahoj.Slušně napsaný článek pro slušné kolegy kolem vody.S chutí jsem si ho přečetl v těchto mrazivých dnech a proudil jsi ve mě chuť si zase jít sednout k vodě.Hodně štěstí a mnoho krásných ůlovků a času strávených u vody.Sice tě neznám chlape a líbilo se my to.
N jak.23 - ® Pá 10.2.2012 19:22:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
přesně, přesně...tomu nelze zabránit...tak jim nechme aspoň tu možnost vše hanit od monitorů, když je to tak baví....jsem letos dokonce slyšel při jedné debatě rybářů na FOR FISHING - ŽE KAPRAŘ PRO NĚ NENÍ RYBÁŘ....být mi ještě X-náct, tak se ohradím a vyplýtvám takové množství energie abych jim to osvětlil.....a to právě nemá cenu, škoda energie na zbytečném místě.....třešnička na dortu tomu byla, že o stánek dále se pečlivě zajímali o kaprový program jedné firmy....takovým se opravdu jen smát......ps. už se těším na další příspěvek z rychlovek a hlavně neposer ty fota, abys tu nevyvolal další vlnu nevole :D :D :D
N ozon - ® Pá 10.2.2012 10:06:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Podla mna vynikajuci článok a tych ludi čo tu nadavaju nechapem asi sa im nikdy nepodarilo to čo tebe..travia pri vode tyzdne a nedosiahnu to čo ty za dve hodiny:)teším sa na dalsie taketo clanky lebo sa s nich možem niečo naucit!
N T.Karel - ® Pá 10.2.2012 9:24:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
J.Dufek - >> Ahoj Jardo nenech se otrávit řečma . Kdo tě zná tak ví ,že jsi rybář s velkým srdcem a že to co píšeš jsi prožil . Ty stovky hodin strávených za každého počasí u vody jasně mluví o tom že v rybařině není nic zadarmo. Měj se krásně.
N milhouse91 - ® Čt 9.2.2012 22:40:47
J.Dufek >> nemohu s tebou nic jiného než souhlasit :)
N Blumik - ® Čt 9.2.2012 20:29:55
J.Dufek >> Přesně tak,moje řeč.
N J.Dufek - ® Čt 9.2.2012 20:15:52
Blumik >> Dík, tenhle svaz rypáků, který tady rejou do kde čeho a kde koho, ve mě vzbuzuje pouze úsměv.
N J.Dufek - ® Čt 9.2.2012 20:13:13
Jaroch >> To jsem rád:-).
N Blumik - ® Čt 9.2.2012 19:34:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
J.Dufek >> Pěkny članek,ktery obvzlašť teď v zimě potěši.Fotky byly vysvětleny a překlep opraven.Něco podobneho, jsem zažil u vody i ja na 3 hodinovem rybolovu a proto vim o čem je řeč,ikdyž kapři nebyli žadni obři,ale přesto jsem prožil nadherny den u vody.Přeji Ti dalši uspěchy a doufam ,že se s nama, co tady radi čtou,poděliš s dalšimi přispěvky a nenechaš se otravit a odradit zapornymi ohlasy.(1)
N Jaroch - ® Čt 9.2.2012 19:25:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
J.Dufek >> Děkuji .
Až teď se mi článek líbí a může mi být i inspirací :-)
A ty fotky co se lidem nelíbí neřeš , vždyť je jedno co je tam za fotku . Hlavně v dnešní době , kdy je skoro pod každou fotkou u článku napsaáno : ilustručační foto .
Pro mne je důležitější obsah .
N J.Dufek - ® Čt 9.2.2012 14:57:22
Jaroch >> Ano máš pravdu, až teď jsem si toho tiskařského šotka všiml. Nechám opravit.
N Kolda28 - ® Čt 9.2.2012 10:05:35
Hezky clanek, uvital bych mozna vic podrobnejsich informaci o časech lovu, zvolenych nastrahach atd. At ti to hrci !!!!
N Jaroch - ® Čt 9.2.2012 9:55:48
J.Dufek >> Nechápeš že mně jsou nějaké fotky ukradené ?
To že u článků jsou fotky pouze ilustrační je mi jedno .
Jde mi o obsah článku a to že jsi svou školáckou chybou celý článek poslal do jiné dimenze , než jsi sám původně zamýšlel .
N J.Dufek - ® Čt 9.2.2012 9:36:05
Jaroch >> J.Dufek - Ÿ Út 7.2.2012 12:44:07
Fotek kaprů k článku jsem dodal daleko víc, takto úspěšné dvouhodinové lovy jsem zažil několikrát a fotky byli dodány správně. Aha, Martin už to za mě osvětlil, dík.
N Jaroch - ® Čt 9.2.2012 8:13:08
J.Dufek - >>Napíšu to tak jak to cítím já .
Článek jsem si přečetl a měl formu , tudíž byl čitelný , odkud jsou fotky je mi ukradené ,
Ale co mi není jedno , tak to že pochlebovačům poplácáváš po rameni a rozhazuješ jim poděkování ale nejsi schopný opravit tu zásadní chybu !
Ačkoliv jsi byl na ni několikrát upozorněn .
N Pedruna - ® Čt 9.2.2012 6:27:23
J.Dufek >> Můžu si přečíst diskuzi třeba desetkrát, článek to samé, ale pořád mě na tom se?e, že fotografie v článku nejsou z popisovaného lovu. Proč? To už dnes nikdo neocení fotky s pěti kilovými kapry? Nebo proto, že by se pak psalo, že Jarda Dufek dává na net fotky s malými rybami a Jarda by ho přestal sponzorovat? Jak by to asi vypadalo, kdyby byly v novinách články a reportáže a k tomu fotky z úplně jiné "akce".... To mi nedává smysl. Proto mi podobné články vadí. Když popisuji lov s pětikilovými kapry, měl bych dávat fotografie pětikilových kaprů. Až budu chytat 15ky, tak budu dávat zase je....

Proto v tom vidím pouze reklamu pro ty, kteří se nehoní za rekordy ale za masem a řeknou si: "Hele, vždyť oni na to chytají i menší ryby, honem si to musím jít koupit!"
N xpeedee - ® Čt 9.2.2012 0:19:08
Sven >> Zdravím, nejdříve bych chtěl říci, že moje prvotní reakce neměla nijak potlačovat tvé právo na svůj názor a na jeho vyjádření! Jen jsem chtěl doplnit tvé vyjádření o můj pohled - stejně jako ty jsi reagoval na článek.....(sakra proč mám problém s tím, že mé reakce jsou brány jako osobní útok....musím zapracovat na formulaci a stylu příspěvků:D)

Jen jsem ti chtěl říct, že to rozhodně není tak jednoznačné, jak píšeš ty - tedy přiznání pytláckých praktik...(stejně tak to není vyvráceno, jak posléze píšeš! Ale já jsem ještě asi dost naivní a tak věřím, že většina lidí to nepochopila jako nabádání k chování, které by bylo v rozporu s RŘ...)

A nakonec, jestli jsi mě tou poslední větou zařadil ke carp grupě, tak ti mohu s klidem v duši říci, že v tomto způsobu lovu opravdu neshledávám ani nejmenší osobní potěšení...
N vikicz - ® St 8.2.2012 23:15:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
......Jardo ,,hezké čtení...super...1*
N Hrdobec - ® St 8.2.2012 22:28:59
Pedruna >> Nezlob se na mě ale jestli si myslíš že se dá dneska někam přijít k rybníku a jentak si chytit 15ti kilovýho kapra během pár hodin tak jsi blázen.Leda si domyslet i toho prvního a pak bejt slavnej, ale to určitě autor zapotřebí nemá.
N bobco - ® St 8.2.2012 21:51:46
Pedruna >> Uplne suhlasim.Autor clanku by sa mal nad sebou zamyslet A to ze sa mu taketo nieco darí pravidelne je uz uplna kravina. NA KLAMANIE JE TREBA DVOCH! JEDNEHO CO KLAME A DRUHEHO CO MU TO ZERE.
N burgy - ® St 8.2.2012 20:42:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
J.Dufek - >> super článek, gratulace k tak překrásné vycházce a jen tak dále. Sám už také vyhledávám místa k lovu kde se chytá blízko nepřístupných míst a kde je svatý klid a pohoda, ryby nejsou hloupé a tyto místa také vyhledávají a nám nezbývá než se jim přibližovat zpravidla nepřístupným terénem, někdy si říkám že je to až extrém jaké podmínky podstupujeme jen abychom byli rybám blíže a měli klidný flek bez ruchu ostatních rybářu,kolemdoucích atd. závěrem ještě jednou gratuluji, nad diskuzí co se tady vede mi nezbývá jen kroutit hlavou jaké chytráky zde máme.

Červené karty: malamut

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 5 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všechny ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPelzer Executive Double Rod Sleeve 12ft

Za 1.499
pouzdro na 2 pruty vč. navijáků, možnost i navijáky typu "long cast" s velkou cívkou

akce, rybareniFox Warrior 6 Legged Bedchair + Spací Pytel Fox Warrior

Za 4.050
Cenově výhodný set vysoce kvalitního lehátka a spacího pytle od prestižního anglického výrobce Fox International. Nyní za cenově výhodných podmínek.Pokud hledáte kvalitní lehátko se spacím pytlem s vynikajícím poměrem výkon vs. cena, tak již hledat nemusíte, protože nic lepšího již nenajdete.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Braunstar - rybářské potřeby Braunstar - rybářské potřeby

Internetový on-line obchod zaměřený na všechny způsoby rybolovu ( 10.000 položek on-line ) Zboží Vám doručíme do 24 hodin ( následující...