Ledový Orlík

Diskuse k bleskovce Ledový Orlík

Autor diskuse: Knapík - Profil , 6.2.2012
8 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NČingi - Profil | Út 7.2.2012 9:56:52

Krásné foto.

    Narnošt - Profil | Po 6.2.2012 23:24:21

    A to jsou tací,co si po ledu zkracují i cestu auty.Mě by to strach nedovolil...

      NMartinPr - Profil | Po 6.2.2012 21:18:18

      za posledních 6 dní šla hladina dolu skoro o metr a půl http://www.pvl.cz/portal/nadrze/cz/mereni_0011.htm

        NKnapík - Profil | Po 6.2.2012 14:26:24

        Jarda Š. >> tak to se může stát i na řece ..., ale přehrady na pohyb hladiny trpí asi víc

          NMates PB - Profil | Po 6.2.2012 14:22:28

          Snížený pud sebezáchovy jistě zaslouží uznalé mručení. Nicméně až se propadnete, tak si nezapomeňte zavolat hasiče a záchranku, my to rádi zaplatíme.

            NJarda Š. - Profil | Po 6.2.2012 14:15:52

            Knapík - >> Ale rozhodně nelze doporučovat, aby lidé Orlickou přehradu hromadně přecházeli nebo na ní bruslili, protože můžou pohnout s hladinou a led se začne lámat.

              Nrumi7 - Profil | Po 6.2.2012 12:51:11

              ...dříve to nebylo tak neobvyklé,jezdívalo se po ledu na řekách do školy....

                NRAZOR 2 - Profil | Po 6.2.2012 12:27:20

                moc pekné fotky,led jak zrcadlo.