Na Liboci vyrostou rybí přechody

Autor diskuse: rover - Profil , 17.1.2012
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NVL.K. - Profil | Út 17.1.2012 21:18:32

Ladin61 >> šak já to vím, proto to píšu :-)) ale ty přechody nutně potřebujem, aspoň, že je ti pstruzi, co nesežerou kormoši nebo masařky, využijou !! Nejvíc však asi využije o5 někdo, heslo co je doma to se počítá :-(

    Nrover - Profil | Út 17.1.2012 19:02:02

    Proto se tam přechody dělají, aby losos "dorazil", ...asi to chce víc trpělivosti, nebo peněz. Místo, kam se vysadí, si "zapíší " do paměti, ...ti chytřejší

      NLadin61 - Profil | Út 17.1.2012 18:50:46

      VL.K.:Za těch cca 10 let, co se do Liboce vysazují, tak o žádném, který by se vrátil nevím.

        NVL.K. - Profil | Út 17.1.2012 18:39:12

        To by mě zajímalo kolik těch lososů tam dopluje :-(