Letní feeder na řece 1

Diskuse k rybářskému videu Letní feeder na řece 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 16.12.2011

Hrun - Profil | So 24.12.2011 16:27:40

Mám na satelitu F@H program, ale rád se dívám na tyhle videa, jsou super. Přeji pěkné svátky.

    jens.cz - Profil | St 21.12.2011 21:40:50

    m@rek >> navijáky mám doma nový lepší

      Martin M. - Profil | St 21.12.2011 18:47:49

      Čingi >> dekujeme, kameraman rybar neni.

        Čingi - Profil | St 21.12.2011 16:40:33

        No co zase napsat.Sedím v práci a jsem rád,že nějaký Martin,ktrerého jsem nikdy neviděl,mě dělá radost.Fakt se nedá tomu co natočíš nic vytknout.Ale taky je třeba pochválit kameramana,né.Je to taky rybář?Tak zase za 1.Ahoj.

          Waltin - Profil | St 21.12.2011 15:35:25

          Jako vždy za jedna! Už aby byly velikonoce.....

            m@rek - Profil | St 21.12.2011 10:54:10

            jens.cz >> Ja som to kupil detom. Ten prut na zaciatok celkom ujde, ale ten navijak je tragedia. Otrepy na hrane cievok po spajani, brzda si zije vlastnym zivotom.

              Martin M. - Profil | St 21.12.2011 10:16:52

              jens.cz >> taktez ti preji pekne svatky :)

                jens.cz - Profil | St 21.12.2011 10:11:47

                Martin M. >> nevadí přeji ti krásné svátky a v příštím roce co nejvíc šupináčů :D

                  Martin M. - Profil | Út 20.12.2011 23:53:26

                  jens.cz >> ahoj, diky, ale bohuzel jej neznam.

                    jens.cz - Profil | Út 20.12.2011 23:16:18

                    Martin M. - >> čus jsem začínající feedrař chtěl jsem si na vánoce udělat radost tak jsem si objednal feedr a chtěl bych se tě zeptat jestly není špatný tento prut http://www.rajrybaru.cz/eshop/prut-shakespeare-in2-​feeder-36m-navijak-omnix-30-zdarma.html jo a mimochodem máš moc super videa dívám se na ně a sbírám inspiraci po případně díky za odpověd

                      Enšpígl - Profil | Út 20.12.2011 0:13:09

                      Martin M. >> Moc pěkné video, přesně vystihlo můj oblíbený styl: řeka, feeder dole, a pěkní cejni. I ten prut mám stejný :-) Chuť jít na ryby se zvětšila..

                        Peťan3 - Profil | Po 19.12.2011 19:58:02

                        Chválím a děkuji, skvělé video, stručně a jasně podané rady, úspěch lovce, holt kdo umí, ten umí. Nepamatuji se , že bych takhle lovil na Berounce, to už je dávno.

                          Martin M. - Profil | Po 19.12.2011 18:59:28

                          Komar. >> cau, zkousel, ale zapamatoval jsem si jich jen par. Hlavne tech kaprovych tam je nejak moc a ztracim se v nich. Ale ja jsem na navnady hroznej "lempl", mne se radeji na nic neptej :-) Mne by na sezonu stacila 2 ruzna krmeni - jedno na studenou vodu, jedno na teplou. Se zamerenim na druhy ryb, hloubku a proud uz bych si poradil pri michani.

                            Komar. - Profil | Po 19.12.2011 18:41:10

                            Ahoj Martine video za 1 :-) jen se chci zeptat jestli mas oskouseno i vic MIVARDI krmiv krome toho feederu D1 Dik moc

                              muškař - Profil | Po 19.12.2011 15:00:31

                              Dík za odpověď :))

                                Martin M. - Profil | Po 19.12.2011 14:58:03

                                muškař >> cau, shimano beastmaster medium.

                                  muškař - Profil | Po 19.12.2011 14:56:55

                                  Čau Martine prosim tě co si to měl za prut?

                                    Martin M. - Profil | Po 19.12.2011 11:54:26

                                    Wendy FOX >> ja ale nemam batoh Korum, je to Tracker, kreslo tam davam do karabinek.
                                    Destnik mi kousek kouka ven, nicemu to nevadi, ten to vydrzi. Je u nej i tycka k podberaku.
                                    Vidlicky a rameno se vlezou do dalsi kapsy.

                                      Scanix - Profil | Po 19.12.2011 10:37:39

                                      Hotovej Martin Bowler, zkusil bych tam nekdy sumiky, ale na hnojacky nevim :)

                                        Wendy FOX - Profil | Po 19.12.2011 10:28:00

                                        Ahoj Martine,

                                        díky za odpověď ohledně pouzdra. Mrknul jsem na stránky Tropicu Liberec a vypadá opravdu dobře a za slušnou cenu. Takže ten Korum deštník se tam bez problému vejde? - to jsi nenapsal...
                                        Ještě dotaz ohledně vidliček (v mém případě Korum ráhno + příslušentství). To vše by se tam mělo asi vejít, že?
                                        Nezlob se, že tě tak otravuju, ale rád bych koupil a tak sháním co nejvíc informací.
                                        Proč nosíš ten ruksak obráceně se židlí? Ono to asi trochu tlačí, ne?

                                        Vašek

                                          Červené karty: Ranke, Ranke_1