Letní feeder na řece 1

Diskuse k rybářskému videu Letní feeder na řece 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 16.12.2011

NxxxMarioxxx - Profil | Ne 18.12.2011 19:39:18

Martin M. >> lebo mne sa pri tenkych vlascov casto stava ze pri dakej piatej rybe je daky zdeformovany, tak to potom asi bude kvalitou alebo mozno tym ze to taham cez kamene alebo co

    Npohodak - Profil | Ne 18.12.2011 16:44:49

    ako vzdy velmi kvalitne a pekne video 1
    potesilo ma ze nielen mne sadlo mimardi konkretne rieka s ktorym si vzdy dobre zachytam

      Npagre - Profil | Ne 18.12.2011 14:59:37

      Moc pěkné video, dávám 1 s hvězdou.

        NWendy FOX - Profil | Ne 18.12.2011 13:25:24

        Moc pěkné video, jako VŽDY!
        Mám prosím dotaz ohledně pouzdra na pruty - co to je za model? Líbí se mě, že se tam vejde i deštník (alespoň se mě tak zdá, že tam trochu čouhá). K Vánocům dostanu batoh Korum na záda a tak už pomalu přemýšlím, zda to vše poberu jako ty.
        Fox

          NMartin M. - Profil | Ne 18.12.2011 13:11:44

          xxxMarioxxx >> to uz si nepamatuji, ale vetsinou menim navazec jen podle ostrosti hacku, nebo kdyz ho utrhnu.

            NMartin M. - Profil | Ne 18.12.2011 13:07:55

            Pruty jsou shiumano beastmaster medium. Mam je od jara, jsou to na muj styl az moc jemne pruty, mam je spis na takoveto srandachytani, kdy o moc nejde, nebo ted na zimu s jemnymi navazci. Daleko vice odchytam s heavy speedmaster, i na tuhle reku by se mi hodily vice, ale vim, ze je poptavka spise po jemnejsich chytani, nez ktere jsem vetsinou ukazoval, tak proto.

              NxxxMarioxxx - Profil | Ne 18.12.2011 12:47:12

              Martin M. >>ahoj, kedze pouzivas tak jemne nadvazce, kolko krat si ich za tuto rybacku vymenil? Neposkodzuju sa hned?

                NTomča - Profil | Ne 18.12.2011 12:05:51

                Ahoj Martine, mám dotaz ohledně tvého vybavení, kokrétně prutů. Chtěl jsem se zeptat, co je to za typ a jak jsi s těmito pruty spokojený? Díky Tom

                  NToncek <*))))>< - Profil | Ne 18.12.2011 11:39:42

                  Nádherné video, dávám za 1 :-)
                  Co je to prosím tě za feeder (Beastmaster ....)?

                    NMartin M. - Profil | Ne 18.12.2011 11:29:20

                    mipa >> mipa64 - 18.12.2011 9:22:53 >> navazec klidne 0.12, ale budes ji muset pomoct rukou - chytis vlasec nad civkou a tahnes.

                      Nmipa64 - Profil | Ne 18.12.2011 9:22:53

                      Pěkné,ale rámcově stejné...přesto za 1.Jen se chci zeptat, od jakého průměru vlasce se dá asi použít to klipování gumičkou.Dík

                        Nhelik - Profil | So 17.12.2011 23:07:21

                        Video pěkné jako vždy a s tim tajemným revírem mi pěkně s......! To já vám ten svuj klidně prozradim a jsem si jistej,že i když budete krmit horem-dolem tak to takový rachot nebude.

                          NHrun - Profil | So 17.12.2011 19:36:26

                          Moc se mi to líbí, takový ohříváček na zimu.

                            Ncalimero - Profil | So 17.12.2011 17:59:46

                            Zase pěkné video.Hlavně je dobré vědět jak míchá krmení a ukázání montáže.Už se těším na další video.

                              NPaulus - Profil | So 17.12.2011 17:36:22

                              Martin M. >> Muzika dobře vybraná o))

                                NZlejšek - Profil | So 17.12.2011 17:34:09

                                Dhaos >> Přesně tak, protože nic nepotěší člověka víc než cizí neštěstí. Takhle mu jenom můžeme závidět hezké počasí a krásné úlovky :-)

                                  NDhaos - Profil | So 17.12.2011 17:30:59

                                  Zlejšek >> Martin by mohl by natočit jak sedí u vody v dešti,promrzne nic nechytnne ,nakonec spadne do vody a ještě když se zmrzlej skočí da auta převléct ,tak mu někdo ukradne cajk:) to bychom se pak moli cejtit dobře,že sedíme doma v teple:)

                                    NJarda 7 - Profil | So 17.12.2011 17:30:02

                                    Nádherné video.Nadchlo mne že v tomto videu je krásný popis montáže,příprava krmítkovky a akční záběry záseku a ulovení ryby.Dávám samozřejmě za jedna .Díky a více takovýchto videí.

                                      NZlejšek - Profil | So 17.12.2011 17:09:04

                                      Hezké video, jako obvykle. Mimochodem, bude nějaké na téma zimní feeder? S ohledem na ten hnus, co je teď venku by to bylo takové aktuálnější. U nás fouká, prší, teplota je okolo nuly, to by mohla být celkem výzva :-)

                                        Červené karty: Ranke, Ranke_1