Letní feeder na řece 1

Diskuse k rybářskému videu Letní feeder na řece 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 16.12.2011

NMartin M. - Profil | So 17.12.2011 16:38:19

JJanekk >> ahoj, ano bez cervu. Kdybych tam byl bez kamery, tak chytam na 2 pruty, ale chtel jsem to ukazat tak nejak "poctiveji" ;-)

    NJJanekk - Profil | So 17.12.2011 16:26:04

    Ahoj Martine,
    pěkné video, jako vždy.
    Asi už se tě ptali níž, ale proč jen jeden prut? Čekal jsi, že na dva by to byla nezvládačka?
    A jestli jsem koukal dobře, tak červy jsi v krmení neměl vůbec?

      NMartin M. - Profil | So 17.12.2011 15:01:42

      nic radši >> ne, chytam z 99% na jizni Morave.

        NMartin M. - Profil | So 17.12.2011 15:01:26

        XNostromoX >> nejlevnejsi je zustat doma ;-) Fakt zalezi jen na tobe, muzes chytat i bez krmeni, ukazuji jen jednu z moznosti. Pokud se ptas, jestli za 200kc nachytam 4x vice jak za 50kc, tak ne :)

          NXNostromoX - Profil | So 17.12.2011 14:40:48

          No, když si dám dohromady ty prachy za balení Mivardi, šrotu, krup atd..., tak je to celkem pálka - na odpoledne u vody fakt hodně... to by bylo lepší tam postupně naházet kilo pelet a bylo by to levnější...

            Nnic radši - Profil | So 17.12.2011 13:50:27

            Už si chytal někdy na ÚN Orlík??

              NPiranha - Profil | So 17.12.2011 12:46:27

              Martin M. >> opět jsi nezklamal.Klasika od firmy MM.Jen když se podívám na monitor a z okna, tak tě docela proklínám.Sakra kde je to oteplování planety :-))

                NMartin M. - Profil | So 17.12.2011 12:42:07

                Michal K. >> delam to uzlem. Leukoplast muzes pouzit take, bude to drzet jeste pevneji.

                  NScheiße mit Zwiebeln - Profil | So 17.12.2011 12:40:04

                  klasická feedrovačka, nic nového ani zajímavého, ale 1 jsem dal

                    NMichal K. - Profil | So 17.12.2011 12:34:46

                    Martin M. >> Myslel jsem jestli davaš smyčku do boku nebo to lepíš leukoplastí

                      NMartin M. - Profil | So 17.12.2011 11:56:27

                      Raggo >> je to jak pises, uz jsme to tu nekde rozebirali. HD a SD je jen prepinatko na vyssi a nizsi kvalitu obrazu, skutecne HD nebo full HD je neco jineho.
                      Kdyz odhlednu od skutecnosti, ze nase filmy publikuje jeste nas partner na DVD a vyssi rozliseni nalezi jemu, tak z technickeho pohledu by pro nas v tuto chvili byl problem datoveho toku. Navyseni mi vychazi na 400GB/den (pokud by kazdy stahoval HD).
                      Kvalitu budeme prubezne zvysovat, tak jak bude rust bezna rychlost pripojeni domacnosti a jak se bude snizovat cena pripojeni naseho serveru.

                        NMicrob - Profil | So 17.12.2011 11:22:30

                        Super video jen tak dál

                          NRaggo - Profil | So 17.12.2011 11:20:03

                          Martin M. >> Tématicky dobrý, taková ta klasika. Nicméně krapet z jiného soudku, s ohledem na mrkácký videa obecně...Režim zobrazení "HD" nemá s klasickým HD nic společného a na fullscreen je to v podstatě nekoukatelný. Mrk je přece monster server a mám za to, že si může několik set megabaitů v datovém toků navíc bez problému dovolit :)...?

                            NJarda Š. - Profil | So 17.12.2011 11:02:31

                            svaca >> Mě by tahle videa neomrzela asi nikdy, byť máš pravdu, že nějaké oživení by nebylo od věci.

                              NMartin M. - Profil | So 17.12.2011 10:51:30

                              svaca >> jsem si toho castecne vedom, ale mas nejake navrhy?

                                Nsvaca - Profil | So 17.12.2011 9:14:13

                                Videa tohoto typu uz opravdu omrzela.Je to neustale a porad dokola - ta osnova, ta monotonost. Urcite bych videa obohatil necim co by lidi ucilo vic byt rybarem a ne jen lovcem.


                                  NTondasDas - Profil | So 17.12.2011 3:54:32

                                  Martin M. >> No prave doufam ze tento revir je easy! A zvladne to spousta lidi ! :) Proste rad bych videl ryby vetsi nez tvuj kybl na krmeni :))))

                                    NShafi - Profil | So 17.12.2011 0:53:25

                                    Martin M. >> Taky koušeš, my jsme všichni hovada:) Umíš navázat háček bez použití zubů, já ne :))). Jinak jak jsem tě viděl v jiných videjích zasekávat a zdolávat na dvou feedrech naráz dvě ryby, čekal jsem, že se do tebe někdo opře a nic:)

                                      NMartin M. - Profil | So 17.12.2011 0:45:08

                                      TondasDas >> proc jsem te napadl zrovna ja na kapry 70+? :-) Popravde kaprarinu moc neumim a na feeder na neznamem reviru tohle na pockani nedovedu chytit.

                                        NMartin M. - Profil | So 17.12.2011 0:39:07

                                        Shafi >> uzel na kmenovem vlasci neresim, stejne to praskne v navazci. A nikdy nemam kmen tak slaby, aby ho treba 5 nebo 20% oslabeni v uzlu ohrozilo.
                                        U montaze s uzlem ukousnes a za 30 sekund mas novou montaz :-)

                                          Červené karty: Ranke, Ranke_1