Letní feeder na řece 1

Diskuse k rybářskému videu Letní feeder na řece 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 16.12.2011

NTondasDas - Profil | So 17.12.2011 0:35:59

Martin M. >> Ja dostal od kamaradky rotvajlera krizeno s cuvacem.... je to nas domaci mazel, muze cokoliv, co si zamane, ale kdyz moje draha polovicka zjistila ze sporada velke baleni za 10-14 dni tak prvni podezreni padlo na ... :) jinak opravdu muzu doporucit misto masoveho boilie. Nejak mi to neda a rad si rejpnu ... chtel bych aby si prijel na nas svazovy kacak a ukazal nam jak se tam chytaji kapri 70+. osobne mam obhlednuto ze je tam osadka 60-70ks 70+ a amuru dejme tomu tez 50ks 70+ ... je nas tu zapalenych rybaru chyt a pust mnoho ale ani jednomu se nepovedl kapitalni ulovek! Proverena mista ukazu :)

    NShafi - Profil | So 17.12.2011 0:28:49

    Martin M. >> Díky , na ty montáže jsem samozřejmě hned najel, jakmile jsem to dopsal. Někdo rychleji myslí než mluví a já píšu :) Ale tam říkáš, že jdou nastavit. U obratlíku prostě vyměníš za jiný. Ale uzlíkový jenom zkrátíš, nebo se mýlím.Jo a uzel na samotném vlasci a na obratlíku je fakt velký rozdíl v odolnosti.

      NMartin M. - Profil | So 17.12.2011 0:21:58

      TondasDas >> ahoj, drahe granule mi bylo lito pouzivat :-) ale asi to bude jak rikas.
      Jinak teda nase zverolekarka se chytala za hlavu, kdyz jsem ji rikal, ze kocce davame Friskies :-)

        NMartin M. - Profil | So 17.12.2011 0:19:59

        Shafi >> i na obratliku mas uzel, to si nepomuzes. Vetsinou delam paternoster obycejnym 6x protazenym timto uzlem - smycku pak rozstrihnes tak, abys mel treba 20+40cm dlouhe zbytky vlasce.
        http://www.mrk.cz/montaze.php?id=112

          NMartin M. - Profil | So 17.12.2011 0:13:19

          Martin N. >> on se tam michnul nejaky podberak? :-) Pouzivam stare ocko od znacky Jaxon (jemna sitka) a potom pogumovane shimano beastmaster.

            NTondasDas - Profil | So 17.12.2011 0:10:45

            Martin N. >> Ahoj Martas,
            sleduji tvoje videa vzdy a pokazde mi skvele poradis. Ty psi granule, jen bych chtel dodat ... levne nefungujou jak by se zdalo, kdyz koupis velky pytel friskies, (cca 300kc/10-15kg nevim kolik ted) tak je to neco neuveritelneho :) U nas na 3,6ha kacaku to obcas necham rozmocit pak to odcedim vyzdimam, proste zbavim vody pridam cervy kdyz je leto trocha skorice a strouhanky aby to nebylo moc syte kdyz to nevyhovuje dodam kukurici ... osadka amuru kapru i linu na to reaguji skvele.... Jedine co bych chtel vytknout tvemu videu... a s cim me uz delsi dobu privadis do agonie jsou ty cejni! U nas na Vltave o okoli chytnu jednoho za rok ! Sic "plevel" ale me se libej :)

              NShafi - Profil | So 17.12.2011 0:07:34

              No pěkný pokoukání na cejny. Konečně chytání na jeden prut? Že se to lépe stíhá ?:))). Jinak Michal K se chtěl asi zeptat na tu odbočku na vlasci, co jsi použil při lovu na paternoster. Mě by taky zajímalo, jestli je to jen nějaký uzel, nebo trojcestný obratlík.Obratlík jsem neviděl a mám zafixováno v hlavě, že každý uzel zeslabuje vlasec.

                NLukasHejc - Profil | Pá 16.12.2011 23:23:34

                Jako vždy super, jako vždy za 1 :-)

                  NMartin N. - Profil | Pá 16.12.2011 23:18:39

                  Moc hezké video,už se těším na další díl. Můžeš prozradit co je to za podběrákové oko. Líbí se mi ta jemná síťovina a nikde jsem nic podobného neviděl. Dík Martin.

                    NMartin M. - Profil | Pá 16.12.2011 22:22:17

                    hank >> tipuji neco pres 4m.

                      Nhank - Profil | Pá 16.12.2011 22:05:45

                      Martin M. >> chtel sem zeptat jak velka hloubka byla v miste lovu. dik

                        NDomino222 - Profil | Pá 16.12.2011 21:58:53

                        Martin M. >> Aha ok tak sa teším .. :)

                          NMartin M. - Profil | Pá 16.12.2011 21:49:12

                          Domino222 >> cau, nechej se prekvapit, tohle neprozrazujeme ;-)

                            NDomino222 - Profil | Pá 16.12.2011 21:43:31

                            Martin M. >> Ahoj, chcem sa opýtať či budú aj nijaké zimné videá (nemyslím na ľade)..

                              NMartin M. - Profil | Pá 16.12.2011 21:41:49

                              Michal K. >> kmenovym vlascem :)
                              (asi nerozumim otazce)

                                NMichal K. - Profil | Pá 16.12.2011 21:21:06

                                Martin M. >> Chci se zeptat , čím spojuješ krmítko ke kmenovému vlasci

                                  Nkaprikar164 - Profil | Pá 16.12.2011 20:58:05

                                  taky mám rád tudle řeku :) má své kouzlo

                                    NMartin M. - Profil | Pá 16.12.2011 19:46:08

                                    hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 16.12.2011 19:40:40 >> zakrmeno nebylo, ale otestovano ano (a jako obvykle test dopadl lepe nez film).

                                      NFlying trout - Profil | Pá 16.12.2011 19:40:40

                                      Martin M. - >> Video mě obvykle potěšilo, je super, ale překvapilo mě, jak moc se mi líbilo ...
                                      Revír znát nechci, jen by mě zajímalo, jestli na místě před točením proběhne nějaká krmná kampaň nebo nějaké opakované testování fleku? Super návod jak účinně a relativně levně udělat větší množství krmení, to v dnešní době spousta rybářú musí ocenit!

                                      Klidně SZ, další pěkný chytačky nejen na videu přeju

                                      A všem rybářum přeju k Vánocum zase začátek tý naší sezóny, ať jí zahajujete v jakoukoli roční dobu.

                                        NŠlapeto - Profil | Pá 16.12.2011 18:50:03

                                        slávista >> jelikož jsem si musel leštit lakýrky, nestihl jsem editovat zápis :)) Co je to za typ ti opravdu nepovím, snad ti pomohou fotky.

                                          Červené karty: Ranke, Ranke_1