Letní feeder na řece 1

Diskuse k rybářskému videu Letní feeder na řece 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 16.12.2011

NŠlapeto - Profil | Pá 16.12.2011 18:48:04

afjee >> Na západní frontě klid není opravdu tak strašný, a to jsem za život přečetl asi tak 10 knih.

    NŠlapeto - Profil | Pá 16.12.2011 18:41:39

    slávista >>

      Nafjee - Profil | Pá 16.12.2011 18:40:55

      Zajda >> Pro mě ne. Jinak si tvé lítosti samozřejmě vážím.

        NZajda - Profil | Pá 16.12.2011 18:38:41

        afjee >> Remarque není zajímavý? Tak to tě upřímně lituju...

          Nafjee - Profil | Pá 16.12.2011 18:16:23

          Zajda >> Můžu číst jen to, co mi přijde zajímavý a to Remarque není. Když čtu něco z donucení, tak si z toho nic nepamatuji ..

            Nslávista - Profil | Pá 16.12.2011 18:14:10

            Šlapeto >> A mohl by si mi ještě sem hodit odkaz na tvůj prak s tím košíčkem velkým? něco hledám lae nevím jestli je to ono . Dík

              NSAMI - Profil | Pá 16.12.2011 18:12:26

              Zajda >> a nebo psohlavce, přečetl jsem je za 3 dny (-:

                NSAMI - Profil | Pá 16.12.2011 18:11:43

                video opět perfektní. Před chvilkou jsem rozbalil předčasný vánoční dárek od rodičů- Beasta v mediu a musím říct že na videu se ten korek tak tenký jak je v reálu nezdá (-:
                jenom bych se chtěl zeptat (a nechce se mě zadávat další otázka) jestli je nějaký podstatný rozdím mezi Exage 4000Rc a Super GT 4000 RC? stojí ta 500 za to?? (PS: velikost vybírám schválně 400, protože sem tam zkusil dát 3000 Stradica s bojovkou a zdá se mě na ten prut malý).

                  NZajda - Profil | Pá 16.12.2011 18:08:38

                  afjee >> Od Remarqua by sis mohl přečíst všechny..Jedna lepší, jak druhá...

                    NMartin M. - Profil | Pá 16.12.2011 18:05:27

                    slávista >> cim vetsi kosicek, tim mensi rychlost ma kukurice opoustejici prak. Sice krmis vetsi davky, ale dostrelena vzdalenost je kratsi. Proto bych doporucoval radeji mensi kosicek.

                      NFoš - Profil | Pá 16.12.2011 18:01:50

                      Velmi pěkné !
                      Jenom tak velká krmítka nevím, kde sehnat. Kostal je má v nabídce, ale ve skutečnosti je nemá.

                        NStewik - Profil | Pá 16.12.2011 17:59:57

                        vokounek >> Presne aj ja by som toto potreboval. Lov podustvy a hlavne mreny v zimnom období... Skúšam, skúšam, ale mrenu som už nechytil ani nepamätám... ale podľa mňa to bude hlavne o výbere miesta ako potravy čo sa lovu v zime týka.
                        Martinove videa mám rád hlavne počas týchto období :)

                          Nvokounek - Profil | Pá 16.12.2011 17:56:53

                          Stewik >> presne zmocňuje sa ma strašná bezmocnosť :)
                          ja by som potreboval video - lov bielej ryby v zime. ideálne lov ostroretky pripadne jalca tak snáď má MM ešte niake eso v rukáve ktoré šetrí na sviatky ;)
                          ale samozrejme toto video je za 1

                            Nafjee - Profil | Pá 16.12.2011 17:53:43

                            Šlapeto >> Hej :D Smrt krásných srnců mám taky. To se mi fakt líbilo. Pak mám ještě u učitelky nalhaných dalších 14 knížek, které jsem nečetl a číst nebudu. Takové koko**** mě nikdo nedonutí číst.

                              NŠlapeto - Profil | Pá 16.12.2011 17:52:21

                              slávista >> Já mám od Stonfa ten největší a super. Košíček je plastový, takže se v něm kuku nemačká a hodně lítá díky dobré originální gumě.

                                NŠlapeto - Profil | Pá 16.12.2011 17:51:05

                                afjee >> Už mám Na západní frontě klid, Jak jsem potkal ryby a Smrt krásných srnců. Jsem pilný student :o))))))))

                                  NStewik - Profil | Pá 16.12.2011 17:43:23

                                  Martin takými videami prilieva olej do ohňa mojím rybársko-abstinenčným príznakom :D

                                    Nslávista - Profil | Pá 16.12.2011 17:37:32

                                    Martin M. >> Konečně jsme našel video, v kterém někdo používá prak s košíčkem a střílí s ním kukuřici.... Prosimtě doporučil b ysi mi nějaké podobné praky ale s větším košíčkem ??? chtěl bych zakrmovat takto kukuřicí a do lopatky se mi nechce díky .... nějaké odkazy na praky.

                                      Nafjee - Profil | Pá 16.12.2011 17:31:41

                                      Šlapeto >> Už čteš povinnou četbu ?:o)

                                        Nsage - Profil | Pá 16.12.2011 16:50:59

                                        Mně se to líbí!Martin vezme Beasta,naváže paternoster,připraví jednoduše/levné krmení,krmí a nahazuje velmi přesně a chytá krásné cejny.Jasná ukázka všeho,co obsahuje to fenomenální slovo-feeder.

                                          Červené karty: Ranke, Ranke_1