jakub vagner

Diskuse k rybářskému videu jakub vagner

Autor diskuse: ročica - Profil , 1.11.2011

je to nejlepší rybař

A) ano34%

B) ne nevím66%

Od 1.11.2011 hlasovalo 183 čtenářů.

romario.lt - Profil | Čt 3.11.2011 20:54:05

Netipa - poslední hrdina MRKu >>

Jestli někdo brodí v trdlišti při tření, tak to není rybář, ale blb. A ten by neměl být rybářem.

Od dob, co je zvykem místo brigád platit, narostl počet rybářů enormně. O tom, jak se rozdávají papíry, radši mluvit nebudu. Když totiž někdo nepozná tlouště od bolena, je to konec konců.


Peníze jsou potřeba, ale práce taky.

    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 3.11.2011 20:51:02

    MifakM >> já myslím výhradně a pouze jenom na sebe

      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 3.11.2011 20:50:33

      chujar >> no a? Stejnak jsou prachy potřeba jenom proto, aby se za ně nasadili kapři a duháci

        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 3.11.2011 20:49:45

        Kockopes >> dneska rybaří na plejstejšnech, mají nadváhu a potýkají se s kyberšikanou. Svět se mění. Ale já jsem fakt rád, že ta mladá generace nerybaří. Až ta starší generace odejde (a teď to nikdo neberte osobně, prostě takovej je život), tak u vody bude snad klid.

          Bejmák - Profil | Čt 3.11.2011 20:49:35

          jakub by to nepřepichoval páč pro jakuba je ryba kámoš. určitě to ani neví :)muže za to režiser ten to udělal.a ten led není led ale podložka jen není vydět.

            Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 3.11.2011 20:47:18

            chujar >> málo rybářů, málo peněz, málo kapři. Ideální. Původní reofilní ryby to zvládnou a jistě se budou i třít, když jim nebudou sportovci v broďákách brodit skrz trdliště v době tření.

              chujar - Profil | Čt 3.11.2011 20:47:13

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> ovšem ty ryby nemyslím jako maso ;) ... pouze že bez rybářů nebudou prachy ;)

                Kockopes - Profil | Čt 3.11.2011 20:46:59

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> souhlasím že rybářů je jak nasráno, ale před 10 lety rybařil každej kluk, ted z nich jesli rybaří každej 15 tak možna přeháním

                  retrívr - Profil | Čt 3.11.2011 20:45:17

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Teď už je to správně ohodnoceno. Taky bych byl u vody nejraději sám.Taky mi nejde o maso.

                    MifakM - Profil | Čt 3.11.2011 20:44:40

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >>

                    A já se už bál, že začínáš vágnerovatět a myslet na ryby :-O

                      chujar - Profil | Čt 3.11.2011 20:44:34

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> málo rybářů, málo peněz, málo ryb ;)

                        ročica - Profil | Čt 3.11.2011 20:44:26

                        ste trapníí

                          retrívr - Profil | Čt 3.11.2011 20:44:02

                          nofish >> I to je pravda.

                            Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 3.11.2011 20:43:24

                            retrívr >> je to můj sobecký názor. Čím míň rybářů u vodu, tím líp pro mě. Tady nejde o to, jestli se mi daří nebo ne

                              chujar - Profil | Čt 3.11.2011 20:43:22

                              ročica >> já nevim proč jsi tak překvapený...kdyby ses podíval na podobný diskuze o JV tak je to úplně stejný...pořád ti samí lidi opakují v každé diskuzi o JV stejný věty ;) a skončíto že na 17 stránce se pak řeší totální kraviny..

                                nofish - Profil | Čt 3.11.2011 20:42:53

                                retrívr >> máš recht...... Ale tak jsou lidi co se v tom vyžívají a jsou lidi co se nikam necpou. Ti druzí slavní nebudou, i když umí hodně věcí. Každému vyhovuje něco jiného.

                                  retrívr - Profil | Čt 3.11.2011 20:42:21

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Myslím, že to není opět správný názor. Dnes se Ti nedaří.

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 3.11.2011 20:40:12

                                    retrívr >> je to dobrý příslib do budoucna, že rybářů bude méně

                                      retrívr - Profil | Čt 3.11.2011 20:39:22

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> V čem je to lepší ?

                                        DAVISS - Profil | Čt 3.11.2011 20:39:16

                                        chujar >> a na co budeš čumět, když je ukamenujou

                                          ročica - Profil | Čt 3.11.2011 20:39:03

                                          ja to vidím za zamknuti diskuse protože takovy ubohy lidi čist nebudu (akorat zavidite)

                                            MifakM - Profil | Čt 3.11.2011 20:38:50

                                            chujar >>

                                            Právě sám JV by měl mít největší zájem na tom, aby video bylo perfektní, bez chyb. On "nasazuje" své jméno a svůj ksicht. A nevěřím, že by u videa při stříhání nebyl, nebo že by si ho po sestříhání ani neprohlédl... Jako profesionál by to měl odhalit na první pohled, takže podle mne je to jeho zásadní kiks.