Sumci a jeseteři.

Diskuse k rybářskému videu Sumci a jeseteři.

Autor diskuse: Jarda Slatiňany - Profil , 11.10.2011

Stewik - Profil | St 19.10.2011 18:26:34

Stretko albínov :)

    sobotas - Profil | St 19.10.2011 11:12:03

    je to pěkné y ty ryby ještě hezčí.

      Hrdobec - Profil | Út 11.10.2011 16:28:08

      Parádní záběry a ryby,máš ode mě jedničku