Závod v muškaření v Praze vyhráli Češi, ryb ale chytili méně

rover - Profil | Po 3.10.2011 12:57:22

Baron 007 MC >>
Tak to je nutné se připojit, ...letí gratulace :-)

    Baron 007 MC - Profil | Po 3.10.2011 12:44:56

    Martin M. >> Diky diky!

      Martin M. - Profil | Po 3.10.2011 9:55:49

      Gratuluji Baronovi 007 MC k vitezstvi :-)