MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Pardubice by chtěly vybudovat na Labi přístav pro rekreační lodě

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N LeMa - ® Čt 21.7.2011 14:18:31
Worm - >> bohužel je to tak. A další bohužel je to, že se tihle machři nakvartýrovali právě sem od jezu u zimáku až k Paramu. Před pár lety jsme sem chodili na ryby v pár lidech a byl tu klid.
A teď tu navíc kreténi ještě uvažují o nějakém přístavu... to je hnus...
N Worm - ® Čt 21.7.2011 11:35:33
LeMa >> Nevím jestli jsem to dřív nevnímal a nebo se to děje až se zavedením 24h lovu,ale je toho poslední dobou nějak hodně,co mě na rybách vadí.Přijde mi,že každej Lojza,co si vezme do pracek časopis a nebo klikne na net...tak je rázem specialista a pak vidíš a potkáš u vody kdejakou verbež z blízkého i vzdáleného okolí,profesionálně vztyčené pruty do nebe(nejlépe 20m od vody a co nejblíže autu),mazácké obhlížení,nafukování nezbytných člunů a pak rozvezou bójky do všech možných směru a jupíííí,jde se chlastat,vždyť se nám na ty kotvy už nějakej blbeček oběsí.....


Ne všichni jsou takoví...ale záměrně to zveličuju,poněvač já jsem potom ten blbec,kterej vláčí kolem břehů a když přijdu na relativně pustej břeh...za chvíli vidím,že vlastně ani nemám moc kam házet,poněvač je to obšancované z druhé strany,kde si panáčkové mohou veselet válet šunky a hrát si na big lovce.

N LeMa - ® Čt 21.7.2011 11:24:22
Worm >> "Na jednu stranu to není špatnej nápad,alespoň nebudu potkávat čím dál víc wožralejch exotů s vyveženýma bójkama k protějšímu břehu,poněvač u svýho "vyřvanýho", jim to prý nebere :o))
S těma lidma,které už teď mám rád méně než kapraře,se tady poslední dobou snad roztrhnul pytel nebo co :O( "

Tak to je bohužel pravda .... :c(
A jsou to povětšinou cizáci, hlavně chrudimáci...
N Worm - ® St 20.7.2011 16:24:39
Hledat logiku v utrácení peněz druhých,je jako nosit vodu do Labe.....Přístav je nejspíš k ničemu,pokud nebude i překladiště využitelné pro železnici a silniční dopravu a jak všichni místní moc dobře víme.Cesta ve špičce skrze Pardubickou dopravní infrastrukturu autem...to je slast nad slasti...raději už mám jen křizovatku Kolbenovy a Kbelské v Hloubětíně,cestou ze severu :o))
Na jednu stranu to není špatnej nápad,alespoň nebudu potkávat čím dál víc wožralejch exotů s vyveženýma bójkama k protějšímu břehu,poněvač u svýho "vyřvanýho", jim to prý nebere :o))
S těma lidma,které už teď mám rád méně než kapraře,se tady poslední dobou snad roztrhnul pytel nebo co :O(
N LeMa - ® St 20.7.2011 15:59:40
Netipa - poslední hrdina MRKu >> My kotvíme v Srnojedech, u strejčka na zahradě :-)
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® St 20.7.2011 15:56:10
Matrix >> Já jsem hokej hrál, ale otec moc tlačil na pilu, tak jsem se vrhnul na dráhu intelektuála. Jsem rebel
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® St 20.7.2011 15:55:32
Matrix >> No Chrudim je úplně v prdeli, o tý ani nemluvím :-)
N Matrix - ® St 20.7.2011 15:55:31
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ty woe ty seš pěkně černá ovce rodiny :-)) jakto že ty nemáš brusle a nelítáš s hokejkou? :-) narušoval si dobrý mravy žákovského družstva nebo jak? :-)))
N Matrix - ® St 20.7.2011 15:54:46
Netipa - poslední hrdina MRKu >> No vyjmenoval si to trefně a vcelku přesně :-) tak takovej je život v pardubicích :-) předpokládám, že to moc nezměníš :-) vy máte ještě dobrý, že tam máte hokejky, žluťák, ponorku, ptačí klec především a podobně :-) my tady máme hovno, jedno sklepení pro náctiletý, kde je věkový průměr 15,8 roků a tím to haslo :-) takže vy v těch koněpůlkách si vůbec nemáte na co stěžovat :-) Jo a do žluťáku občas přijede normální muzika ;-)
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® St 20.7.2011 15:49:36
Jarda Š. >> krasobruslení tady taky nikoho nezajímá. Dostane betony, masku, lapačku a vyrážečku a půjde na led
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® St 20.7.2011 15:49:05
LeMa >> Si tady stěžuješ a ještě rád budeš kotvit v přístavu :-)
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® St 20.7.2011 15:48:30
Matrix >> Sere mě, že Pardubice jsou město buranů, kde jde hlavně o to se s pivčákem a pupkem až na zem se ožrat na staďáku, hulákat, dělat bordel, ale hlavně, že tam je to hokejový srdíčko. Hlavně je potřeba tam narvat co nejvíc prachů, bo to dav chce. Jakýkoliv Galerie nula. Hudební scéna - párkrát za rok přijedou "umělci" typu tři sestry a jim podobní a vožralý burani ze zimáku se akorát přesunou do Žluťáka, kde jinak po celý zbytek roku hrajou dramce, hip hop a jiný kakofonie. To samý ponorka, akorát v menším. Do divadla choděj jenom nadšenci a nebo důležitý papaláši, aby jakože vydali na odiv, jak jsou protřelí a kulturně zdatní. Diskoték pro metrosexuály a bloňďatý dávačky kam se chodí jenom zašukat na hajzlech, porvat se a pak to venku poblít je tady jak nasráno atd. Pokračovat už nebudu, páč bych se akorát nasral
N Jarda Š. - ® St 20.7.2011 15:47:30
Netipa - poslední hrdina MRKu >> "namísto plaveckého areálu postaví další zimní stadion" To snad ne! Mých dobrých přátel dcera tam závodně plave, to by se pak musela přeškolit z plavání na hokej nebo krasobruslení.
N LeMa - ® St 20.7.2011 15:45:43
Netipa - poslední hrdina MRKu >> jinak, těch majitelů jachet už je šest. Jsme si s kamarádem taky postavili "jachtu" :-) dali jsme jí jméno "spermoman" :-)))
N Matrix - ® St 20.7.2011 15:39:11
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Co se ti nelíbí na stadionech? :-) Brácha by neměl kde napodobovat hašana a táta by neměl na chleba :-))
N LeMa - ® St 20.7.2011 15:37:19
Netipa - poslední hrdina MRKu - >> Plavecký areál to je také pěkný tunel... vím o tom své... a co se týče dotací EU, ta je vždy podmíněna spolufinancováním, takže to bude stát ranec peněz i nás...
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® St 20.7.2011 15:34:15
LeMa >> No je to celý nějaký divný. Lodní doprava mezi HK a Pcema je zbytečná, páč je to levnější valit po Hradubický v autě. Nicméně turisti (všech pět, co maj jachtu) jistě tyto dvě města ekonomicky zvednou a věřme, že bude lépe. Věřím, že Pardubice postaví tři další zimní stadiony a namísto plaveckého areálu postaví další zimní stadion. Ostatně snad se dožijeme doby, kdy bude zimní stadion do každé domácnosti
N LeMa - ® St 20.7.2011 15:33:35
V téhle husté zástavbě kousek od vody by měly jezdit výletní lodě... to je fakt nápad buď debila, nebo dobře promyšlený tunel...
N LeMa - ® St 20.7.2011 15:30:06
Netipa - poslední hrdina MRKu >> no vždyť ty kokoti by to chtěli splavnit až do H.Králové. Nad Němčicema už odstřelovali dno Labe, protože tam je všude skála a místy hloubka cca 50 cm. Pak jim to zelení zatrhli. Ale jen co se zmněnilo po volbách politické seskupení, už to zkoušejí znovu... Jde jim jen o to, jak vytahat peníze ze státu a EU... Dobytek !!!
N Pvl - ® St 20.7.2011 15:25:47
LeMa >> prachy se projebou ...a pak se zjistí že je to vlasně k prdu . Nehledě k tomu , že bude ještě "malá domů" ....
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® St 20.7.2011 15:24:48
LeMa >> pokud to bude z dotací EU, potom My nic platit nebudem.

Každopádně stavět na Labi přístav je debilita. Kdo tam jako bude kotvit? Vždyť na Labi jezděj akorát kapraři na Zodiacích, nadšení vodáci, kteří mají svoje přístaviště a to je tak celý. Nahoru po proudu se stejnak dá dostat maximálně do Němčic, páč pokud to tam nevybagrujou (to snad proboha ne), tak je to tam na lodi skoro neprůjezdný
N LeMa - ® St 20.7.2011 15:17:42
Pvl - >> které stojí miliardy, jenž zaplatíme MY a oni si z toho ukrojí tučné sousto do vlastní kapsy.... a ještě nám znepříjemní život...
N Pvl - ® St 20.7.2011 15:10:13
Stále budou vymýšlet nějaký píčoviny ...
N LeMa - ® St 20.7.2011 15:03:17
Co k tomu napsat... Jedná se jen o další tunel na peníze EU, podobně jako to bylo tuším u Hluboké/n/Vltavou. Kdy už tohle rozkrádání skončí, doufám, že jim na to Brusel nedá ani korunu. Pokud by to opravdu bylo tak výhodné pro "podnikatele" tak ať si to postaví ze svého. Bydlím přímo na břehu této lokality a ten bordel co tu nadělají vodní skútry (nechápu kdo je mohl nechat projíždět centrem města) nikomu nepřeju. Pak tu ještě jezdí jedny necky zvané "Arnošt z Pardubic" a není vzácností, když se plaví po jedenácté hodině s diskotékou na palubě a ještě pořvávají amplionem na rybáře sedící u vody. Tenhle další nápad je HNUS !!! A to se ještě nezmiňuji o ekologii, stačí co tu vyvádí Povodí Labe tím, že se snaží o vykácení všech stromů kolem břehů... Tak to tu bylo krásné a klidné místo, v centru města nádherná příroda, opravdu rarita nejen v ČR....Chce se mi z těch všeho schopných "lidí" zvracet ... !!!!

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrut Magma Heavy Feeder 3,60cm/150g

Za 1.535
Poslední 1 kus skladem! Nyní za akční cenu.

akce, rybareniESP Barrel Bobbin

Za 359
Špičkový řetízkový indikátor záběru -balení obsahuje řetízky dvou délek ,které je možné kombinovat spolu se závažím a tak získáte indikátor o váze 3g,6g a 9g -uchycení je pevné nebo průběžné pro různé možnosti indikace záběru -výborné zpracování za super cenu

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Agency INTERBOHEMIA Agency INTERBOHEMIA

Nabízíme pronájem chat a chalup v oblíbených rybářských revírech (Lipno, Třeboň atd.) - prověřené objekty, rozsáhlý katalog, nízké ceny.