V Luhačovické přehradě je víc bahna, než se čekalo, bagry zůstávají

antony - Profil | St 15.6.2011 12:23:04

Pro představu, foto z dnešního dne.
hola
antony

    miras S. - Profil | Út 14.6.2011 9:36:04

    makass >> Špatně jsi to četl, bagrů je dost, peněz je málo....

      makass - Profil | Po 13.6.2011 20:11:52

      vyčistit od bahna by potřeboval u nás každej druhej revír,asi si koupím bagr a budu živnostník