Kaprařina to je dřina

Diskuse k rybářskému videu Kaprařina to je dřina

Autor diskuse: Fishky - Profil , 10.5.2011

Drahoš - Profil | St 11.5.2011 19:31:57

Standey >> Ty to víš:.o)) Musíš dojet ,Zarůrkovat a pak to jezdí|::o)) Pak je to celé naše:.o)))

    Fishky - Profil | St 11.5.2011 17:57:20

    hurja >> až jednou chytíš za 3 hoďky 11 kaprů a z toho bude 8 přes 80cm a doma si přehraješ záznam z kamery, třeba se nebudeš stačit divit, co jsi u toho ze sebe loudil za hlody. Já byl vysmátej jak málo kdy, labilní vskutku nejsem, tak mi to promiň.

      hurja - Profil | St 11.5.2011 17:51:36

      Pěkné video....ale ty jeho kecy.....labilní kecy!!!

        ploticee - Profil | St 11.5.2011 17:33:50

        no jo, paráda! neni nic lepšího než pořádna jíííízda:)

          Fishky - Profil | St 11.5.2011 8:29:57

          lado40 >> chleba klasickej, ten z Tesca, jindy z Albertu. Ale raději mám bagetky ;-)

            lado40 - Profil | St 11.5.2011 3:51:54

            Už jsme všichni v očekávání na Tvé další video... A čí chleba papáš...

              Vans - Profil | St 11.5.2011 0:42:18

              Gratulujem!To musel byt fofr! :D ake su to pruty?zaujala ma ich paradna akcia...

                Daniček - Profil | Út 10.5.2011 22:38:24

                chytačka parádní, ale ten smích ....

                  libec77 - Profil | Út 10.5.2011 21:59:03

                  Slyšel jsem že to domorodci dost vyrabovali,ale opak je pravdou...

                    gorgy - Profil | Út 10.5.2011 21:37:37

                    "Vůbec Ti nezávídím", maš celkem napilno, já si chodím k vodě odpočinout...:)

                      Rambo006 - Profil | Út 10.5.2011 20:49:55

                      Fishky >> jasný znám vím o co go :)))

                        Fishky - Profil | Út 10.5.2011 20:41:14

                        Rambich >> Rambo006 - 10.5.2011 20:18:10 >> no třeba na posledních závodech na Dešné jsem dipoval i používal obalovačky, ono je důležité vědět proč to děláš zrovna teď... na dvou prutech bylo jen komerční boilies, různé příchutě, různé montáže, různý způsob položení, několik dipů i obalovaček, různé druhy pelet, zkoušelo se všechno možné, jen aby se zjistilo na co ryba jde. Zajímavé bylo, že na halibutky do PVA reagovali ryby velmi dobře a jezdilo to parádně, dát je na háček, tak to bylo rázem zabitý. Na koule to jezdi jednou tak rychle. Záleží kde a kdy chytáš, teď jsou super přebouchlý nástrahy esencema, ale zanedlouho už to bude zase jinak, záleží na období.

                          Trezi - Profil | Út 10.5.2011 20:38:54

                          Pěkné ryby jen tak dál:)

                            Halen - Profil | Út 10.5.2011 20:34:23

                            Super video, moc se mi líbilo, ale tvá prosba o nezveřejňování revíru ... to se prostě mine účinkem už proto, že sem to video dáš.

                              Dring - Profil | Út 10.5.2011 20:33:23

                              Rambich >> Rambo006 - 10.5.2011 20:18:10 >> a potápěča co mu věší kapre na háčky ;-)

                                Rambo006 - Profil | Út 10.5.2011 20:18:10

                                slávista >> má bůstry,bonbonky,noční můru.. v báglu zavážecí lodku to je jeho klíč k úspěchu ...

                                  slávista - Profil | Út 10.5.2011 20:06:22

                                  Jak ty to děláš ??? :/

                                    Standey - Profil | Út 10.5.2011 18:31:53

                                    Drahoš >> Ten revír je myslím někde v zahraničí, ne? Ale kaprů je tam míň než důchodců, proto se nabízí otázka, zda měl Fishky pro své natáčení vyhrazenu vodu jen pro sebe. To se to pak chytá...;-)

                                      Drahoš - Profil | Út 10.5.2011 18:17:40

                                      Fishky >> ten revír vůbec neznám::o))) Moc pěkné Richarde Kde byly důchodci ??? Ti tvrdí že tam nic není:.o)))

                                        Fishky - Profil | Út 10.5.2011 18:10:45

                                        Ó lé bambíno :-)
                                        Sestřih ze 3 hodin lovu. Prosím bez zveřejňování revíru, díky.

                                          Červené karty: Malda512