SandEel

Diskuse k mušce SandEel

Autor diskuse: thym - Profil , 14.2.2011
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nwelbin - Profil | Po 18.7.2011 14:41:36

měli jsme podobný postup,až mne to překvapuje, mušku tohoto typu vážu 2 roky, a aby byla stabilizovaná, nad olovo na hlavičce přidávám Styrodur - klínek, který ováži a zafixuji nití a pak přelaminuji , můžu říci, že kluci i já jsme na mnou vyrobené smačky pochytali nějaké mořáky
gratuluji,moc hezké.

    Nmlíčnák - Profil | Po 14.2.2011 20:48:20

    bolenům by taktéž mohla šmakovat :-)

      NMates PB - Profil | Po 14.2.2011 20:36:20

      Pěkné, líbí se mi to, nebál bych se nasadit na okouni a na candáti.