Chvilka pod vodou

Diskuse k rybářskému videu Chvilka pod vodou

Autor diskuse: Handy - Profil , 9.12.2010

mexik - Profil | Ne 12.12.2010 12:45:36

moc pěkné;o)

    Handy - Profil | Ne 12.12.2010 12:40:04

    Terence Jay - One Blood

      filipoty - Profil | Ne 12.12.2010 9:48:53

      pěkný za 1
      jak se prosim jmenuje ta pisnicka
      ??

        kendy.dom - Profil | Čt 9.12.2010 15:01:44

        pekne video

          rover - Profil | Čt 9.12.2010 14:52:31

          ...těch pavích oček na začátku tam teda bylo mraky :-)

            Poušťák - Profil | Čt 9.12.2010 14:46:53

            moc pěkné

              mico - Profil | Čt 9.12.2010 12:41:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ahoj.Vydarene video.nadherne ryby a nadherne zachytena zvedavost okounu.jen tak dal:-D