Jak se dělají uhlíkové pruty(CZ)

Diskuse k rybářskému videu Jak se dělají uhlíkové pruty(CZ)

Autor diskuse: Tuber - Profil , 15.10.2010

Radovan Ratlík - Profil | Pá 18.3.2011 10:31:44

Pěkné ,zajímavé video..:))) !!!

    Tuber - Profil | So 16.10.2010 14:21:45

      smradzjzd - Profil | So 16.10.2010 12:08:57

      .. a ještě odkaz na feederové pruty, vlačkařské pruty a bobkařský teleskopy... prosím

        kurell - Profil | So 16.10.2010 12:04:26

        dánám za 1 a přikládám otázku jestli nemá měkdo nějaký odkat třeba na kaprařské pruty nebo na navijáky

          DeProfundis - Profil | So 16.10.2010 11:40:18

          člověk si udělá aspoň představu jak to chodí s uhlíkem:-)
          a od stejných tvůrců něco o bambusu - http://www.youtube.com/watch?v=Z0QXMWcW6J0

            Jarda Š. - Profil | So 16.10.2010 11:05:56

            Tuber >> Jj, ale ty ceny. Když to někdo dělá takhle v malém, tak prut vyjde na desetinásobek toho, co z velkovýroby u Číňanů.

              Tuber - Profil | So 16.10.2010 10:10:59

              Kejml >> od téhle značky bych se nebál nakoupit prut...

                Kejml - Profil | Pá 15.10.2010 19:18:53

                  lungen - Profil | Pá 15.10.2010 19:07:58

                  hezké i zajimavé video.

                    Jarda Š. - Profil | Pá 15.10.2010 15:47:10

                    šeptal >> Jasně, ale tam je to pásová výroba s vysokými výkonovými normami.

                      kadlan - Profil | Pá 15.10.2010 15:39:12

                      Ještě jsem to nikdy neviděl ale jinak dobrý.

                        Aldes - Profil | Pá 15.10.2010 15:12:41

                        sice nejsem muškař nikdy sem muškařit nezkoušel ale tohle video nemá chybu dávám za 1***

                          šeptal - Profil | Pá 15.10.2010 15:02:04

                          c1 >> Mám dojem, že i v Číně dělají grafiťáky stejným způsobem.

                            smradzjzd - Profil | Pá 15.10.2010 14:38:13

                            vobluda >> ... a s "návnadou", to se načeká.
                            Bohužel kvalita překladu a českého komentáře je i u podobných naučných videí katastrofální

                              vobluda - Profil | Pá 15.10.2010 14:02:41

                              ..."staci si jen sednou a cekat".... (po vyrobeni muskarskeho prutu ;) ) inak pekne video...

                                RadekM - Profil | Pá 15.10.2010 13:47:41

                                opravdu supér1

                                  Šumichrást - Profil | Pá 15.10.2010 13:16:07

                                  Opravdu hezké video.

                                    c1 - Profil | Pá 15.10.2010 12:32:11

                                    Krásná klasika.Nesrovnatelná kvalita a vzhled oproti drekům z Číny atd.