Feeder a pelety

Diskuse k rybářskému videu Feeder a pelety

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 14.8.2010

big smoke - Profil | Út 31.8.2010 16:37:38

Martin M. - >> bude i neake video o chytani na "káču" nebo tak neco :)

    marys - Profil | Po 30.8.2010 22:22:38

    super jako vždycky...

      garcia007 - Profil | Po 30.8.2010 12:44:58

      Nitram. >> carp devill petety jsou super, nejvíc mi v této sezoně funguje devill spice

        Alino - Profil | Ne 29.8.2010 21:47:31

        Veľmi pekné video,dávam za 1.Ja dávam namiesto peliet 10mm boile a výsledok je podobný.

          RA.PL - Profil | Ne 29.8.2010 19:32:45

          úžasné video - za 1

            Renny-Rybař - Profil | Ne 29.8.2010 11:57:50

            Velmi pěkné video zároveň i poučné.Já osobně hodnotim za 1.Protože s lovem na Feeder začínam a tak se aspoň něčemu přiucím

              Smujik - Profil | So 28.8.2010 14:49:32

              Pěkné video.

                Nitram. - Profil | So 28.8.2010 11:39:50

                video je super i když na feeder nechytám tak 1.
                A máte někdo skušenosti s feeder peletama od CDB?

                  Kokin - Profil | So 28.8.2010 10:25:59

                  Super videjko hodnotím za 1, akorát ten zrezivělej metr je fakt krutej :)

                    Velun - Profil | Pá 27.8.2010 10:22:28

                    Moc pěkné a poučné video. To se musí líbit každému. Hodnotím za 1

                      šéša - Profil | St 25.8.2010 8:23:57

                      díky

                        big smoke - Profil | Út 24.8.2010 22:31:41

                        hezke video hlavne se mi libil ten lysec samozdrejme za jedna ;)

                          Martin M. - Profil | Út 24.8.2010 19:00:15

                          šéša >> pelety? Od 50 do 150kc za kg, pokud to nema byt lisovanej srot pro slepice.

                            šéša - Profil | Út 24.8.2010 17:01:28

                            tak díky moc ja vim ze uz sem vlezlej ale kolik stojí korun

                              GRUPA - Profil | Po 23.8.2010 14:53:38

                              Martin M. - >> ............není co dodat, zase jsem o něco chytřejší a jako vždy úplná paráda, přeju Ti to stěstí, aby bylo příště na tvé straně.:-)))
                              Už chápu rozdíl mezi granulemi a peletami :-(( Díky

                                oldrocco - Profil | Po 23.8.2010 13:05:42

                                Díky Maritnovi za pěknou včerejší rybařinu. Na svazovém rybníčku jsem vyzkoušel na základě videa pelety jak do krmítka, tak pod háček, a super - 16 kousků. Kapříci nebyli z těch největších, aĺe kolem 40 cm měli. Hlavně ale, že se nachytalo, všichni šli zpět do vody. Jen jsem na pelety pod háček nepoužíval kroužky, ale ze stejného materiálu závěs se zarážkou. A jeden vydržel asi tak 5 - 6 kapříků. Tak ještě jednou Martine, díky za inspiraci.

                                  Martin M. - Profil | Ne 22.8.2010 12:11:29

                                  šéša >> ahoj, o prichuti se na obale pellet nic nepise.

                                    šéša - Profil | Ne 22.8.2010 12:06:19

                                    moc hezké videjko a ty kapříci a cejn moc krasné ryby a ty pelety jsou s přichutí nebo jen obyčejné díky

                                      Mjaška - Profil | Ne 22.8.2010 11:27:15

                                      Taková videa se opravdu na ostatních webech nevidí - perfektní, pohodová hudba, žádný kvalt a složité popisování tisíce variant, videa se soustředí na jednu věc od A po Z, vše je celkem jasné a použitelné při dalším lovu.

                                        Kubeček - Profil | So 21.8.2010 22:33:27

                                        Tohle video mi hodně dalo. A po jeho shlédnutí jsem začal s peletami.