Feeder a pelety

Diskuse k rybářskému videu Feeder a pelety

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 14.8.2010

NMartin M. - Profil | Pá 24.9.2010 22:44:17

Boloň >> ano

    NR.P. - Profil | Pá 24.9.2010 21:58:40

    Martin M. >> díky, ten batoh bude starší ?? nemůžu ho nikde najít

      NBoloň - Profil | Pá 24.9.2010 21:39:55

      Martin M. >> ahoj máš na mysli tyto háčky?NK 800?

        NMartin M. - Profil | Pá 24.9.2010 21:31:28

        R.P. >> batoh je Tracker, presny typ nevim, ale to uz dohledas pres web. Hacky vetsinou Colmic N800.

          NR.P. - Profil | Pá 24.9.2010 16:23:27

          Martin M. - >> měl bych 2 otázky. Co to máš za batoh a jaké používáš háčky?? jinak video super

            NPRDEC - Profil | Pá 24.9.2010 15:28:43

            Skoušel sem to na peletky samozdřejmě FEEDER.
            Povedlo se mě chytit kapříka 46cm.
            možu réct že to FUNGUJE.
            A jsem rád že sem dáváte nové video.
            DĚKUJU MOC.

              NPRDEC - Profil | Pá 24.9.2010 15:24:23

              Nejlepší video.
              Já miluju FEEDER.

                NMartin M. - Profil | Ne 12.9.2010 16:39:03

                grasscarp >> teoreticky ano. Stejne tak jako halibutky jsou teoreticky pelety pro vykrmovani halibutu (morska ryba), presto se pouzivaji pro rybareni.

                  NKreja - Profil | Ne 12.9.2010 11:22:09

                  Martin je skvělej každý video potěší a je na co koukat Akorát u nás by toho asi moc nenatočil Jarda

                    Ngrasscarp - Profil | Ne 12.9.2010 10:41:38

                    Martin M. >> Trout pelet by teoreticky měly být pelety pro duháky - pstruh = trout (anglicky)

                      NMartin M. - Profil | Čt 2.9.2010 18:16:29

                      Venca888 >> nastraha byla Dynamite Baits high oil trout pelet, prumer tusim 8 mm. Jestli to je halibutka, nebo granule pro koi kapry, nebo granule pro duhaky... to jsou jen obchodni nazvy nezarucujici jakykoliv puvodni vyznam, tedy vykrm zminovanych rybich druhu.

                        NVenca888 - Profil | Čt 2.9.2010 12:20:34

                        Martin M. >> můžu se zeptat, co je to za peletky? to nejsou halibutky, že ne?!

                          NVenca888 - Profil | St 1.9.2010 21:49:59

                          moc pěkný video.... a snad poprvé vidim MM chytat se špičkama nahoře... :-)
                          poslední dobou chytám většinou s jednim feederem na kuku a se druhym na peletu, ale větší - 20 mm. Na tu peletu je to o dlouhym čekání, ale pak to většinou stojí za to... a to je na tý feederovačce to nejlepší - člověk pořád čumí na ten s kukuřicí a najednou je ten druhej ohlej jako luk... :-)

                            NMartin M. - Profil | St 1.9.2010 20:04:47

                            rumi7 >> par podobnych zaberu mame natoceno. Teda lamani prutu a padani do vody ne, to se stane jednou za pet let ;-) Ale kdyz se na to koukas pak doma "za strizliva", tak ti to uz tak vtipne nepripadne.

                              Nrumi7 - Profil | St 1.9.2010 19:56:46

                              Martin M. >> rozumim,asi by to bylo nevhodný a našli by se rejpalové,kdyby viděli třeba utrženou nebo upadlou rybu.ale myslím si,že takový situace jako je např.upadnutí ze sedačky nebo do vody,zamotání do vlasců,zlomení prutu nebo podběráku,chytání,,veverek,, atd. by byly k pousmání a odlehčily by to tu.je tu šance k úvaze o takovém videu?

                                Nuni - Profil | St 1.9.2010 18:56:45

                                Martin M. - >> opět jsi nezklamal, Tvé video perfektní a pro mne" fídr akce" jsou velmi srdeční záležitost

                                  NMartin M. - Profil | St 1.9.2010 17:44:02

                                  rumi7 >> trhani ryb nechci moc ukazovat. Nerikam, ze k nemu nedochazi, ale je to pak pro nektere duvod a dukaz ke znevazovani tohoto zpusobu lovu.

                                    Nrumi7 - Profil | St 1.9.2010 17:31:43

                                    Martin M. - >> já samozřejmě taky dávám za 1.všechno už asi napsali kolegové pode mnou (metr,ryby,pelety),ale mě se líbil i ten konec videa,kde byl vidět kameraman(to bylo snad poprvý).a nemusely by bejt vystříhaný nějaký momentky jako např.zamotání,nepovedené nahození,utržení ryby.určitě by bylo takovýho materiálu(ze všech videí),že by se dal z toho udělat jeden film.všichni by se určitě pobavili a vzpomněli si i na sebe,co všechno se může na rybách nepředvídatelnýho stát.

                                      NRybapych - Profil | Út 31.8.2010 20:41:44

                                      Ahoj,pořád říkám,kdo umí,ten umí,kdo neumí,ten .......!pěkná řeka,neprozradíš?taky pořád vymýšlím co nového vymyslet,ale zatím se moc nedaří,ale nevzdám to.Tak hodně štěstí,za pár dní bude zima a bude útlum,ale určitě ne konec,ahoj!!

                                        NMartin M. - Profil | Út 31.8.2010 16:39:00

                                        big smoke >> o planech na dalsi videa nemluvim, promin.