Feeder a pelety

Diskuse k rybářskému videu Feeder a pelety

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 14.8.2010

NHIP - Profil | So 21.8.2010 9:57:17

Parada, ako vzdy, ked je od teba video -tvoje videa by som dal ako povinny predmet pre tich ,co si robia rybarsky listok.

    NCarp Boy - Profil | So 21.8.2010 9:41:40

    Nádherný video dávám za 1. S feederem ted začínám tak jsem ted zae o neco chytřejší.

      Ncimelik - Profil | Pá 20.8.2010 16:14:44

      Pekny jako vždy..musím dat opět za 1..

        NGery - Profil | Čt 19.8.2010 21:01:48

        Star-Lab >> To jo, vždy se najde jeden exot.

          Nkajman02 - Profil | Čt 19.8.2010 15:51:18

          díky za super video, těším se na další

            NSvajny - Profil | St 18.8.2010 22:09:28

            Veľmi pekne prepracované videa, veľa sa z nich dá naučiť... len tak ďalej. Veľmi by som uvítal aj videá z plávanej je tu toho trochu pomenej

              Nmlaďoch - Profil | St 18.8.2010 20:05:24

              Joe Smoker >>
              proč na komerční TV?proč ne na veřejnoprávní?materiálu je dost na pokračováníl a mohlo by se to třeba jmenovat Jak na to s Martinem u feederu

                NRadekM - Profil | St 18.8.2010 19:31:18

                pěkny video hlavně ten lisec

                  NMiras - Profil | St 18.8.2010 16:51:08

                  Martin M. - >> Velmi pěkná a pohodová záležitost. Je vidět, že už v tom umíš dobře chodit:-)

                    Nvave - Profil | St 18.8.2010 16:41:33

                    Ještě ke gumičkám, kupuji od asiatů gumičky pro barbíny, sáček za 10,- Kč. Zatím ok.

                      NMartin M. - Profil | St 18.8.2010 16:34:23

                      Lubka >> ahoj, uz jsem to psal nize - Dynamite baits swim stim koi carp 3mm, Fanta Hodonin Pstruzi pelety 5mm (myslim ze 5mm), Dynamite baits high oil trout pellet 8mm (nastraha).

                        NLubka - Profil | St 18.8.2010 15:26:22

                        Pěkné video... Chtěl bych se autora optat ,jakou značku a typ peletek používal?... Ad silikonový kroužek. mám od stonfa..jsou velmi dobré, ale pouze na ty menší a měkčí typy. Větší pelety chytám klasicky na vlas.přívěs ...

                          NMartin M. - Profil | St 18.8.2010 14:09:43

                          Rohi >> ano, o boilie tu jiz videa byla a jeste budou.

                            NRohi - Profil | St 18.8.2010 13:37:12

                            Martin M. - >> nechystáš ňáké video o chytani na boilies?? inak pekne video

                              Nxman86 - Profil | St 18.8.2010 10:05:58

                              Zpožděně děkuji ...

                                Nernestoceka - Profil | Út 17.8.2010 23:20:43

                                Pěkná práce Martine!!! Kdo umí, ten umí. Kdo neumí ať tiše závidí!!!!!! Dávám za jedna. Opravdu moc pěkné.

                                  NMartin M. - Profil | Út 17.8.2010 21:09:18

                                  Star-Lab >> Gery >> diky, ale stop tohoto tematu, jo?

                                    Nvlk jára1 - Profil | Út 17.8.2010 19:35:11

                                    martine super dávám za jedna

                                      Nbarbus - Profil | Út 17.8.2010 19:30:32

                                      Tož zase špica ! Dík Marťo.

                                        NStar-Lab - Profil | Út 17.8.2010 16:51:18

                                        Gery >> No,myslím,že jsem ho popsal do detailu,ten asi patří k těm málo rybářům,co uznávají surfový pruty se zátěží ála 200gr. a víc a se.e se do toho čemu nerozumí,myslím bych to nazval jen bledou závistí,jelikož on takovou rybu nezdolá ani na tažný lano,...potažmo bych se divil,že by takovej .....ehm vůbec někdy takový pěkný ryby na svým klacku viděl,max.v tescu o Vánocích....