Feeder a pelety

Diskuse k rybářskému videu Feeder a pelety

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 14.8.2010

NGery - Profil | Út 17.8.2010 15:30:29

Star-Lab >> já jenom zírám co to tam napsal. Nějaký super rybář ??

    NT-Mc - Profil | Út 17.8.2010 15:29:48

    Navlhčená peletka by se nemusela umísťovat do gumičky,ale jinak moc pěkné video takže zasloužená 1:)

      NGery - Profil | Út 17.8.2010 15:27:38

      Ahoj Martine, dávam ti za jedna. Tvá videa jsou pěkná a potěší. Gery

        NStar-Lab - Profil | Út 17.8.2010 15:25:20

        Dave≻ >> >Dave - 16.8.2010 10:52:12 >> Myslím si o Tvém názoru asi tolik,že jestli toto video je kravina,tak tvůj výskyt na tomto světě a mezi rybáři především je MEGA KRAVINA.....

          NMartin M. - Profil | Út 17.8.2010 14:13:06

          Levák Bob >> Ono to pri dopadu na hladinu stejne sklouzne jinam, je to jen o dobrem pocitu ;-)

            NLevák Bob - Profil | Út 17.8.2010 12:56:55

            Martin M. >> Ahoj Martine, to umístění pelety na přechodu ramínka v oblouček je pocitovka nebo to máš nějak vyzkoušeno ?
            Dávám to stejně, ale je to pocitovka :-)

              NMonti - Profil | Út 17.8.2010 11:40:32

              Mne sa osvedčili gumičky od maďarskej firmi carptrend, úplná spokojosť, ja vlastne všetko kupojem u susedov v maďarsku keďže je to lacnejšie a aj kvalitnejšie

                NDr.happy - Profil | Út 17.8.2010 8:03:46

                Martin M. >> Hodně pěkný dávám za 1

                  Njanek111 - Profil | Po 16.8.2010 23:08:11

                  Parádní video za 1.

                    Ntofis - Profil | Po 16.8.2010 22:00:34

                    Paráda za 1

                      Nmeda121 - Profil | Po 16.8.2010 21:41:31

                      Dave≻ >> >Dave - 16.8.2010 10:52:12 >> Když už se do někoho nebo do něčeho chceš s*át tak bys k tomu měl mít důvod. Neměl bys říkat že je to kravina protože to není tvůj šálek kafe ! Lidi jsou za tom vděční. Jsi vážně arogantní ignorant, kterej neví co mele !!

                        Nrebelman - Profil | Po 16.8.2010 21:35:21

                        krasne video

                          NNIA - Profil | Po 16.8.2010 20:18:47

                          Moc pěkné :-) za 1

                            NKupec - Profil | Po 16.8.2010 19:43:22

                            Moc pěkný >video- 1 akorát se chci zeptat co jsi, Martine, použil za peletky?? halibut?? ono je to asi jedno viď ;)

                              Nkubah - Profil | Po 16.8.2010 17:50:19

                              Dave≻ >> Dave> - 16.8.2010 10:52:12 >> úžasnej zápis, fakt.

                                NREDTAG 34 - Profil | Po 16.8.2010 17:49:03

                                Pěkný video dávám za jedna :-) taky jsem příznivec kaprařiny, ale už mi tady chybí nějaké to videjko o mušení :-) Ale tohle je taky fajn :-)

                                  NTempus - Profil | Po 16.8.2010 17:27:25

                                  Dave≻ >> >Dave - 16.8.2010 10:52:12 >> takže kvůlim tomu, že ty ho nemusíš tak je to špatné video? Tohle miluju...

                                    Ngarcia007 - Profil | Po 16.8.2010 16:19:53

                                    ahoj, moc hezké video, díky tomu že carpsystem je nekvalitní, tak jsem přešel na klasické nastražení pod háček na vlas a funguje to líp než kroužky. Co se týká nástrahy osvědčily se mi feeder pelety od Carp devil, příchuť devilspice chytá naprosto všude, doporučuju :-))).

                                      Noldrocco - Profil | Po 16.8.2010 16:02:05

                                      Jako rybář, v poslední době i díky Maritnovým filmům, preferující feeder před ostatními způsoby lovu musím konstatovat, že je tu pro nás zase námět na zamyšlení k vodě, jak to udělat, aby se chytalo a zbytečně nesedělo u vody. Děkuju a hned příště zkusím, peletky (pstruží) už mám koupený, ještě to mixnu jinýma. Pro mě za 1. A ten metr je fak "boží" je na něm vidět zub času.

                                        Ndvorak002 - Profil | Po 16.8.2010 15:54:51

                                        Ahoj Martine,Tak video opět výborné jako vždy...Dávám za 1 ... A ten metr je fakt boží ... :)) Kapříci taky krásný hlavně ten lysec byl tlustej jak prase :)) Paráda jen tak dál ...