Feeder a pelety

Diskuse k rybářskému videu Feeder a pelety

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 14.8.2010

Majsher - Profil | Po 16.8.2010 13:58:08

Tak, teď už jen doladit tyšílené ubíjející a vtíravé hudební smyčky a bude to dokonalé. Tu hudbu bych oproti řeči (atřeba i zvukům přírody, které tam vůbec nebyly) dost stáhnul. Jinak OK jak vždycky!

    fanatik - Profil | Po 16.8.2010 12:03:18

    Martin M. >> Video na které jsem čekal. Sám lovím na feeder s peletami a vaše slova vse potvrdila, je vidět že o tom něco víte. A hlavně máte pravdu v tom, že to láká větší ryby. já touhle metodou chytil na feeder kapra 104 cm. To video je taková inspirace pro feedraře co chtějí na feeder chytat větší ryby a ještě to neskusili.....

      Dave> - Profil | Po 16.8.2010 10:52:12

      Feeder zrovna nemusím ,tak že KRAVINA !!!!!!

        xman86 - Profil | Po 16.8.2010 9:22:57

        Zdravím. Nemám ani tak dotaz k lovu na pelety, ale chtěl bych vědět co to maš za ty dlouhý vydlice. :-) Vypadají celkem statečně ... já když sem měl takle dlouhý tak byli celkem vachrlatý.
        Díky.

          Martin M. - Profil | Ne 15.8.2010 22:48:24

          veselka2 >> nemyslim si, ze hodne doporucuji pletenku. Jeji pouziti je velmi specificke a zrovna na rekach ji pouzivam opravdu vyjimecne. I na stojaku jen tak z 20%.

            veselka2 - Profil | Ne 15.8.2010 22:30:56

            Martin M. >>- hodně doporučuješ pletenku,používáš ji i na řeku? Na stojáka je opravdu super ale na řeku mi nějak nesedí :(

              xifa - Profil | Ne 15.8.2010 21:33:09

              1

                Darcy - Profil | Ne 15.8.2010 19:13:52

                Martin M. >> Poslední část mi vypadla.Nedoporučuji dávat háček do té dírky ve výčnělku, to nevydrží ani hod. Při fídru a plavané dávám háček pod gumičku.Na položenou používám D udici, do kroužku umísťuji ještě spirálový kroužek, do kterého dávám teprve gumičku.

                  pista85 - Profil | Ne 15.8.2010 18:58:49

                  Martin M. >> to mohu ptvrdit taky jsem je měl a praskají včdy na jednom mistě bud je to svar a nebo maji pokazenou rezačku.......

                    Darcy - Profil | Ne 15.8.2010 18:55:04

                    Martin M. >> Bohužel, kvalita je značně rozdílná. Někdy v jednom sáčku jsou jedny kroužky dobré a druhé.... Na fídr by to mělo ale stačit, Já s nimi chytám na položenou a v pohodě. Tedy většinou. Kroužky, které vydrží všechno, si dělám z okraje jednorázových(chirugických rukavic) nebo silikonových gumiček které jsou nažloutlé, případně bílé. Nesmí samozřejmě smrdět. Velikost si upravuji uzlem podle potřeby.

                      Martin M. - Profil | Ne 15.8.2010 18:24:01

                      Darcy >> Carp system praska, nepovedla se mi s nimi vice jak 2 nahozeni po sobe.

                        Darcy - Profil | Ne 15.8.2010 18:04:28

                        jirka.lbc >> Gumičky dělá i Carpsystem jmenují se Gumičky na pelety, velikost M a S, sáček 12 ks za 19,-Kč, zakoupeno u RS Fish. Případně si sežeň silnostěnnou silikonovou bužírku a kroužky si nastříhej. Ještě jsou maďarské Cralusso tři velikosti, 18 ks, ale za 65,-Kč.

                          Martin M. - Profil | Ne 15.8.2010 17:47:31

                          19tom97 >> ahoj, mam to v profilu - shimano baitrunner 5000 XTEA

                            19tom97 - Profil | Ne 15.8.2010 17:35:28

                            jake pouzias navijáky Martine?

                              twister - Profil | Ne 15.8.2010 14:09:39

                              kubah >> myslím, že nevedeš :-)))))))

                                kubah - Profil | Ne 15.8.2010 14:08:43

                                Martin M. >> ha, vedu - mám zmasený 3 kapry :-))

                                  Martin M. - Profil | Ne 15.8.2010 14:04:53

                                  MISO* >> ne, letos mam zapsany 2 kapry a nekolik nastraznich rybicek.

                                    MISO* - Profil | Ne 15.8.2010 13:58:33

                                    martin-si 100%c&r?

                                      MISO* - Profil | Ne 15.8.2010 13:57:48

                                      10 z 10