Feeder na rybníku 1

Diskuse k rybářskému videu Feeder na rybníku 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 6.5.2010

Ncarp.maniak CT C-70 - Profil | Pá 7.5.2010 18:18:29

itep >> jestli jsem dobře koukal tak používal jenom jeden prut - ten splávek pak odřízl a navázal feedrovou montáž

    Ncarp.maniak CT C-70 - Profil | Pá 7.5.2010 18:16:43

    megalodon >> já ale nemyslel tu techniku obecně, ale jak to říká - "nejdřív nechám splávek vystoupat k hladině a pak ručkováním zjistím ... - když už má splávek na hladině, těžko ho bude někam ručkovat (jedině směrem ke dnu) :-)

      Nitep - Profil | Pá 7.5.2010 18:13:31

      Já bych si tipl že ten omyl je v tom značkovači použitém na nesprávném prutu 8-)

        Nmegalodon - Profil | Pá 7.5.2010 18:12:47

        carp.maniak CT C-70 >> No tam jsem si já ničeho nevšiml. Vzdálenost cca 50 cm pětkrát...to je 2 a půl metru. Tak uvidíme, třeba nám to prozradí:-)

          NMirinoNR - Profil | Pá 7.5.2010 18:12:46

          Ked pozeram tieto videa tak vsetko ide tak jednoducho a v praxi to ide v mojom pripade omnoho horsie :) ale super ako vzdy za 1 *

            NHIP - Profil | Pá 7.5.2010 18:06:33

            parada video,v jednoduchosti je krasa-ta tuska je pre mna draha,neda sa niecim nahradit...

              Ncarp.maniak CT C-70 - Profil | Pá 7.5.2010 18:06:25

              megalodon >> tipl bych si, že ta část kdy Martin nechá vyplavat marker na hladinu a pak ručkováním zjistí za jak dlouho splávek vyplave na hladinu :-))

                NThom Alva - Profil | Pá 7.5.2010 17:58:43

                Ahoj , pekné video z Ponetek .

                  Nmegalodon - Profil | Pá 7.5.2010 17:53:27

                  Martin M. >> A jakej to měl být omyl?;-) Jinak hezký video, taky už jsem tam letos párkrát byl. Jako malej kluk jsem tam začínal s rybařinou:-) Jsem zvědavej na druhej díl, co se povedlo chytit většího.

                    NMartin02 - Profil | Pá 7.5.2010 17:48:02

                    RADYSEK >> Hlínu koupíš u pana krtka, vždyť to tam Martin říkal.

                      Nkuba.luk - Profil | Pá 7.5.2010 17:44:46

                      super video, me se strasne libi ten stojan na pruty, ktery je spojenej se sedackou? Kde se to da sehnat, nemohl jsem to nikde najit... Diky za odpoved

                        NRADYSEK - Profil | Pá 7.5.2010 17:30:41

                        pěkné video. Jen by mě zajímalo, kde se dá koupit ta hlína do krmení :-D. Zeptám se v rybářství

                          NMilkins - Profil | Pá 7.5.2010 17:02:19

                          Martin M. >> krasny je videt , ze ses rybar byli tu diskuse ,ze umis chytat jen na soukromych vodach , ale timhle si to uplne vyvratil . jinak super video.

                            NMilkins - Profil | Pá 7.5.2010 16:55:37

                            slávista >> tak az natocis video tak ho dej na svuj web a uvidime ...

                              Ndejff - Profil | Pá 7.5.2010 16:54:10

                              pěkný video 1* a pro slávisty: podívej se na svoje videa co jsi sem dal na kuchání kapru............

                                NMartin M. - Profil | Pá 7.5.2010 15:40:40

                                Tores >> ja jsem ted u Rajhradu, mam to rychleji na Musov nez do centra ;-)

                                  NMartin M. - Profil | Pá 7.5.2010 15:39:28

                                  slávista >> rozkazovat muzes, az ti to tu bude patrit, do te doby muzes jen slusne pozadat, ok?

                                    Nslávista - Profil | Pá 7.5.2010 15:35:18

                                    Toto me uz nebavi je to na jedno brdo.... sama cudlarina.... hodte sem neco poradnyho !!! CHCI videt uz naky vetsi kapry !!

                                      NTores - Profil | Pá 7.5.2010 15:25:33

                                      jj přesně jak říkáš ale je to dobře ale stejně sipali mali kapry a u .... najeli kapři okolo 50-60 cm je problém s tou regulací visokou ale i to sem zvladl rafek od kola síťku od čeřenu a dlouhej provaz a nemusim je tahat po regulce tak když si Brňák tak až půjdeš na svratku tak se ozvy pujdu se podívat :-)

                                        NMartin M. - Profil | Pá 7.5.2010 15:18:51

                                        Popravde jsem cekal, ze si tam vsimnete jednoho velkeho omylu, ale asi ne :)