Feeder na rybníku 1

Diskuse k rybářskému videu Feeder na rybníku 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 6.5.2010

Nrexmodry - Profil | Pá 7.5.2010 15:17:21

Martin M. >>
Ahoj Martine,
hezké video, a jak už tu bylo zmíněno, zase nějaké nové zkušenosti.
Takže si zasloužíš právem za 1 :)

    NFlorish - Profil | Pá 7.5.2010 14:59:37

    Martin M. - >> Ahoj Martine, pěkný video, tak jako vždy :), zajímalo by mě, čím značkuješ ten vlasec ? dík za odpověd ;)

      NMartin M. - Profil | Pá 7.5.2010 14:11:07

      Zedtu >> druhy dil je natoceny a sestrihany, ale kdy jej zverejnim, to ted jeste nevim.

        NMartin M. - Profil | Pá 7.5.2010 14:09:34

        Tores >> do prehrady sadit nemuzou, tak to hrnou do reky ;-)

          NHadrák - Profil | Pá 7.5.2010 12:41:03

          Bobertik >> řeknu ti to rvnou, si hloupej... nevidim důvod proč by si nemohl tak malo rybku vytahnout za hubu do vzduchu, když ji taháš na prutu smykem je to o dost horší (nemluvě o záseku)... si nejdříve uvědom co píšeš

            NTores - Profil | Pá 7.5.2010 12:38:14

            Martin M. - >> To máš sice recht ale momentalně teďka bis nelitoval po te velke vodě sou ty ryby jak neuvazaný prostě je to mazec a ja chodim tam kde sice jezdí auta ale nejezdí tramvaj spíš jak dky bydlim u řeky takže víš jak to je tak ať se ti daří zajdi se kouknout co a jak se ma valim na řeku tak pěknej vikend ahoj...

              NZedtu - Profil | Pá 7.5.2010 12:37:43

              Martin M. - >> Díky za odpověď : ) a zeptám se jinak, kdy bude ke shlédnutí na mrku to druhé video, tam určitě ty odpovědi najdu: ). A hodnocení videa za 1.

                NXXXXXL - Profil | Pá 7.5.2010 12:36:39

                Moc pěkné video

                  NMartin M. - Profil | Pá 7.5.2010 12:33:59

                  Tores >> na Svratku v |Brne jsem chodil mnoho let, je to ma domaci voda, obcas se tam da pekne zachytat a jsou tam i pekne prirodni useky. Problem je v tom, ze tam je hluk a nechce se mi tocit videa, kde je slyset projizdejici tramvaj, klepani semaforu pro chodce apod. I na tomto rybniku to bylo dost hlucne, hlavne vlak, dalnice a blizke letiste.

                    NJarda Š. - Profil | Pá 7.5.2010 12:33:21

                    roxtidy >> Na člena RS, pokud máš za to, že funkci vykonává v rozporu se zákonem, si můžeš stěžovat u rybářského orgánu, který ho ustanovil (pověřený městský nebo obecní úřad) a u uživatele revíru, který ho navrhl.

                      NTores - Profil | Pá 7.5.2010 12:28:57

                      Martin M. - >> Ahoj Martine , videa máš moc pěkné a chtěl bych se tě zeptat jestli chodíš i na svratku do města myslíš že bis tak taky zachytal???tak jak všude na videjích???zkus to držím ti palce :-) jinak přeju hodně úspěchů do budoucna ať se vám všem daří :)

                        NLevák Bob - Profil | Pá 7.5.2010 12:28:09

                        K tomu trhání markeru. Párkrát protáhnu olovo po dně bez markeru, pokud nikde neváznu, nasadím marker (splávek) pro lepší přehled.

                          NMartin M. - Profil | Pá 7.5.2010 12:27:13

                          KUBE07 >> asi 120 kc za 3 kg.

                            NKUBE07 - Profil | Pá 7.5.2010 12:22:50

                            Martin M. - >> Já se na ryby dostanu jednou za týden kvůli fotbalu.Dotoho mám teď zlomenou ruku.Ale zajímalo by mně,kolik stojí ta krmítková směs co používáte v tomto dílu.Děkuji

                              Nroxtidy - Profil | Pá 7.5.2010 12:22:07

                              vim ze toto neni k tematu, ale poradi nekdo jak se branit proti neopravnenemu obvineni od clena rybarske straze? Ten "muj" clen rybarske straze me dokonce vyhrozoval, ze si me pohlida a ze me papiry stejne sebere. Vyhrozovani slusne receno opravdu nemam rad.

                                Nroxtidy - Profil | Pá 7.5.2010 12:18:14

                                Martin M. >> to ja taky. Ovsem mel sem skrz neco podobneho docela zle.

                                  NMartin M. - Profil | Pá 7.5.2010 12:15:38

                                  KUBE07 >> No vidis, mne by zrovna takovat chytacka moc casto nebavila, je to spise takove predskokanske video k druhemu dilu ;-)

                                    NKUBE07 - Profil | Pá 7.5.2010 12:09:09

                                    Martin M. - >> Krásné video jak vždy.Není důležité tahat velké ryby,stačí když to bere a je o zábavu postaráno.Moc pěkné video.Mnoho krásných úlovků.Petrův zdar...

                                      NMartin M. - Profil | Pá 7.5.2010 12:05:00

                                      Zedtu >> jinak ;-)