Feeder na rybníku 1

Diskuse k rybářskému videu Feeder na rybníku 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 6.5.2010

NFoš - Profil | Pá 7.5.2010 21:16:52

Parádní video, které má co říci spoustě rybářů, včetně mě.
Že nastane situace, kdy berou jen malé ryby je dost běžné, ale jak z toho ven, to bude předmětem druhého dílu a na to se tedy těším !
Ale to pan slávista nepochopil, ale to nevadí.
Výborně, za 1 !

    Nslávista - Profil | Pá 7.5.2010 20:58:06

    Nejvic se mi libilo video rybolov v Britske kolumbii ! Me se totiz zda, ze videa zamerene na feeder jsou to da se rici porad ! Vim ze je to snazsi natocit nase vody, nez nekde v zahranici...

      NPlumley27 - Profil | Pá 7.5.2010 20:48:34

      Benny >> No on to je admin tohoto webu:-)

        NBenny - Profil | Pá 7.5.2010 20:38:25

        Martin M. >> ale fungovalo to.
        Ja ked nahodim na miesto tak necham otvorenu cievku nech krmidlo padne na misto nahodu aspon si myslim, ze tam je :o))
        Kokso ako si dosiahol auru 520%? Ty mas snad znameho admina tohoto webu

          NMartin M. - Profil | Pá 7.5.2010 20:35:36

          Benny >> moznosti, jak to udelat spravne, je vice, ale tak jak jsem to uvelal ja ve filmu, to spravne neni.

            NBenny - Profil | Pá 7.5.2010 20:30:11

            Martin M. >> ale geometricky by to sedelo aj keby si hadzal tak ako si hadzal na znacku

              NMartin M. - Profil | Pá 7.5.2010 20:26:59

              Benny >> ne ne, opravdu doslo k 2.5metrovemu omylu, resp. potom jsem si to uvedomil a nahazoval trochu blize, ale melo se to tam zminit.

                NBenny - Profil | Pá 7.5.2010 20:04:47

                itep >> ono nemusis mat u dna marker. Ked nahadzoval tak stopoval na znacke tym padom ked krmitko klesalo ku dnu robilo obluk a tak sa posunulo blizsie k brehu. Potom este daval prut do vydlicky co je 90 stupnov od nahodu a tak teoreticky ta vzdialenost bola dorovnana. Keby mal marker na dne a vtedy znackoval tak by bol pred lovnm miestom.
                Tolko aspon moj pocit

                  Nmistr_kapr - Profil | Pá 7.5.2010 19:31:13

                  paradni video..tak jako vsechny od Martina :)..fakt si borec ;)

                    NKary - Profil | Pá 7.5.2010 19:28:59

                    Martin M. >> Video opět pěkný, ale ty rybky co jsi chytal na konci, tak ty byly nejhezčí :-)))

                      NMartin M. - Profil | Pá 7.5.2010 19:21:40

                      Rambich >> Rambo006 - 7.5.2010 19:10:52 >> uz jsem tu odpovidal - je to takova mekka voskovka, lepiva, prodavaji to plavackove firmy, nize jsem daval i odkaz.

                        NMartin M. - Profil | Pá 7.5.2010 19:20:59

                        itep >> bingo!

                          Nitep - Profil | Pá 7.5.2010 19:17:57

                          Santi - >>Máš asi pravdu- já to viděl jen jednou.A co takhle když značkoval silon neměl mít ten marker u dna?

                            NRambo006 - Profil | Pá 7.5.2010 19:10:52

                            Martin M. - >> Ten fix co je to zač díky.

                              NSanti - Profil | Pá 7.5.2010 18:52:20

                              itep >> problém nastává ve chvíli, kdy o pár minut později marker odřízne a naváže koncovou montáž.. :D

                                NSanti - Profil | Pá 7.5.2010 18:47:09

                                itep >> Jojo, souhlas.. Označovač použil na prut s markerem.. :)

                                  Nmegalodon - Profil | Pá 7.5.2010 18:44:59

                                  itep >> jj to máš pravdu, to jsem tam zaregistroval:-)

                                    Ncarp.maniak CT C-70 - Profil | Pá 7.5.2010 18:44:45

                                    Martin M. >> tak Martine nenapínej a píchni na sebe, kde se "mistr tesař utnul" :-)))

                                      Nitep - Profil | Pá 7.5.2010 18:39:49

                                      carp.maniak CT C-70 - >>jj to je možné .Já k markeru feeder nepoužívám;-)

                                        NTores - Profil | Pá 7.5.2010 18:27:16

                                        Martin M. - >> :-D njn tak to pak jo des tento vikend na prochazku s mimcem a manzelkou do marianskeho udoli budu na jednicce s bivakem a este nevim esi feeder nebo kaprarsky hulky si vemu kdyz tak se stav na jedno na pokec :-) BRNAKU