Feeder na rybníku 1

Diskuse k rybářskému videu Feeder na rybníku 1

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 6.5.2010

Zedtu - Profil | Pá 7.5.2010 12:03:03

Martin M. - >> Hola, vím že ve videu říkáš že na větší ryby se zaměříš příště, ale neporadil bys. U nás máme podobný rybník, je tam bahnité dno a velký rybářský tlak a hlavně spousta cejnů. Tak se chci zeptat jak na větší kapry, jestli jiným složením vnadící směsi nebo nástrahou na háčku? Nebo ještě jinak? Díky.

    Martin M. - Profil | Pá 7.5.2010 11:45:41

    zcander70 >> vsechno to je kupovane, rameno vidlicky je od Prestonu.

      Martin M. - Profil | Pá 7.5.2010 11:41:40

      roxtidy >> to bych uhadal, lovil jsem na plavacku prece ;-) Pod oznacovanim krmenho mista si predstavuji neco uplne jineho.

        zcander70 - Profil | Pá 7.5.2010 11:27:01

        Ahoj Martine,jako vždy moc poučné video dávám za 1 a chci se zeptat jestli ta upevněná vidlička k židli je domácí výroba nebo jestli se dá někde koupit díky

          roxtidy - Profil | Pá 7.5.2010 11:11:15

          Martin M. >> zdravim, pokud se nemylim, tak oznacovani lovneho mista je v rybarskem radu zakazano. Vim, ze je ve videu zmineno "krmne" misto, ale to je prakticky totez. Nedavno jsem mel velkou neprijemnost s rybarskou strazi, ktera me obvinila z oznacovani lovneho mista krmici raketou, kterou jsem nechal plavat na hladine. Pritom pruty jsem nemel jeste ani vybalene z baglu. Dotycny me chtel vzit dokonce papiry. Jak to tedy je? diky

            Martin M. - Profil | Pá 7.5.2010 10:59:39

            Joe Smoker >> zkus si pujcit sonar v rybarskych prodejnach, nekde to umoznuji za poplatek. Pokud na to misto chodis pravidelne, tak ti staci zmapovat si to jen jednou. Nebo od nejakeho kolegy.

              Joe Smoker - Profil | Pá 7.5.2010 10:12:36

              Martin M. >> U sebe na soukromáku podobným stylem používám obyčejný 4g průběžný splávek,navázaný na konci,a patnáctku olovo na osmnáctce,max. dvacítce vlasci - tolik mě to nebude štvát,kdybych ho ztratil. Ale mám problém právě z překážkami pod hladinou - na většině míst okolo břehu křoviny ve vodě,a v zátočině (kde se zdržují větší ryby - vypozorováno) je spousta pařezů a ten potopený strom,v bůhví jaké hloubce. Dno je bahnité,z rašeliny. Nevím jak na to,bez velkých ztrát na olovech a vlasci,a investovat do sonaru je pro mě šílenost :-(.

                Freaky Styley - Profil | Pá 7.5.2010 10:06:49

                Opět moc hezký video, jako vždy...a velmi dobře zvolená hudba. Snad se v příštím díle povedou i nějaké jiné a větší ryby....;) za 1!

                  Martin M. - Profil | Pá 7.5.2010 9:53:56

                  Joe Smoker >> s tim nemam zkusenosti, ale parkrat se mi stalo, ze jsem to na dne urval mezi sutrama - nastesti marker potom vyplave, protoze to je vzdy chycene jen za olovo, a je sance si ho nekde u brehu pak "vyzvednout" nebo si tam doplavat.

                    Martin M. - Profil | Pá 7.5.2010 9:50:46

                    Gagi >> ahoj, tyhle udaje uz si nepamatuji, ale rekneme 40cm z 0.14mm a hacek velikost 12. Masnaky v krmeni jsem nemel, protoze jsem je rano zapomnel v lednici ;-)

                      Joe Smoker - Profil | Pá 7.5.2010 9:43:15

                      Moc hezké video,jojo,klasika ala Martin :-). Ale cejni mi schází ;-). Marker v akci jsem ještě neviděl. Měl bych na něj dotaz,jak by se dal použít k průzkumu dna v blízkosti překážek (pařezy pod vodou co zůstaly po vypuštění rybníka nebo zatopený strom)? Díky.

                        lobotomie - Profil | Pá 7.5.2010 9:23:49

                        Martin M. >> jo ještě dodatek - skouknul jsem to jen jednou a možná mi to uniklo, ale možná si mohl trochu více rozebrat použitou montáž atd.(síla / délka / háček)

                          rudet - Profil | Pá 7.5.2010 9:19:25

                          Moc pekny video! A z myho oblibenyho rybniku. Jsem zvedavej na dalsi dil o lovu vetsich ryb na tom samym miste.

                            Black-Carp - Profil | Pá 7.5.2010 8:37:27

                            pekne video moyno mi pomoze na sutaz

                              Gagi - Profil | Pá 7.5.2010 8:32:52

                              Martin M. - >> Dobrý den! Moc hezké video! Mohu se zeptat na délku ,,forpasu", jeho sílu a velikost háčku? Jinak mi překvapila absence živé návnady, ale to byl asi záměr ukázat že to jde i bez ní, nebo to mělo jiný důvod?
                              Děkuji za odpovědí a těším se na další videa.

                                Rambo006 - Profil | Pá 7.5.2010 7:16:58

                                za 1 super.

                                  Bobertik - Profil | Pá 7.5.2010 7:04:45

                                  Hadrák >> možná to je nesmysl, ale asi stejně velkej jako ho zvedat za tlamku do vzduchu, dá se vyháčkovat i ve vodě. Je to můj názor.

                                    kamos - Profil | Pá 7.5.2010 6:54:50

                                    1 pěkné rybky a pěkné zacházení s nimi.

                                      asasin - Profil | Pá 7.5.2010 6:24:23

                                      Ahoj Martine díky super video dávám za 1

                                        Mojo - Profil | Pá 7.5.2010 1:28:41

                                        Moc pěkný video Martine díky. Zase další vychytávky ke zkoušení, zase další inspirace. Na většině stojáků u nás v okolí to vypadá podobně, takže jsem rád, že jsem viděl, jak se s tím vypořádávají Moraváci:-) A už se těším na další díl s většíma rybama. 1