Je tam toho dost

Diskuse k nástraze/návnadě Je tam toho dost

Autor diskuse: Blecha - Profil , 7.7.2007
18 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nsladoch - Profil | Ne 24.5.2015 8:03:00

jaroslavstehlikst >> jo takhle:-o

    Npohan - Profil | So 23.5.2015 20:40:47

    konečně někdo,kdo normálně mluví,,jak jáááááááááááááááááá

      Njaroslavstehlikst - Profil | So 23.5.2015 20:22:09

      no nic ( asi neznate iluminaty ) to neva ;)

        Nsladoch - Profil | So 23.5.2015 20:21:24

        jaroslavstehlikst >> co si nemyslis?

          Njaroslavstehlikst - Profil | So 23.5.2015 19:23:35

          sladoch >> Nemyslím si :D

            Nsladoch - Profil | So 23.5.2015 17:49:23

            MAXXSKATER >> ta dnesni mladez:-))))))))))))))))

              NPvl - Profil | So 23.5.2015 17:39:14

              SlavnýLovecPampalini >> dospělí 25+ to mají od mládí + něco navíc :o§))

                NMAXXSKATER - Profil | So 23.5.2015 16:58:27

                SlavnýLovecPampalini >> Ale jo, nicméně určitě to nebylo tak, že bych někam přišel a hned spustil někomu do idio*a. :-) I když mi je jasné, že v tom hraje roli internet ... No nic, nechme to být. =)

                  NSlavnýLovecPampalini - Profil | So 23.5.2015 16:50:10

                  MAXXSKATER >> proč? ty jsi jako kluk nemluvil sprostě? časem ho to přejde (možná), mě to přešlo

                    NMAXXSKATER - Profil | So 23.5.2015 16:48:35

                    SlavnýLovecPampalini >> Tak se to tady máme za pár let asi na co těšit. :-)

                      NSlavnýLovecPampalini - Profil | So 23.5.2015 16:45:58

                      MAXXSKATER >> to chápu že ve 12 letech má takovej slovník, měl jsem ještě horší, spíš nechápu dospělí 25+, který maj slovník ještě horší

                        Nsladoch - Profil | So 23.5.2015 16:22:27

                        Pvl >> ja bych je psal kdybych mohl:-)

                          Nsladoch - Profil | So 23.5.2015 16:21:35

                          jaroslavstehlikst >> a ja doufal ze tady pochopi nejakej vtip :-S

                            Njaroslavstehlikst - Profil | So 23.5.2015 15:51:57

                            MAXXSKATER >> ????

                              NMAXXSKATER - Profil | So 23.5.2015 15:32:36

                              jaroslavstehlikst >> 12 roků a takovej slovník ...

                                NPvl - Profil | So 23.5.2015 15:25:42

                                sladoch >> Za čárky ještě facky nedává ? :o§)

                                  Njaroslavstehlikst - Profil | So 23.5.2015 15:23:51

                                  chápes ze je to jejich nareci ty idi**?

                                    Nsladoch - Profil | So 23.5.2015 15:13:38

                                    Tak za tohle bys od nasi cestinarky dostal par facek:-)