MO Most
Diskuse k místní organizaci Most
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
N1Mara - Profil | Út 9.12.2014 21:30:14
Ncomputerfish - Profil | Út 9.12.2014 21:28:54
NChose - Profil | Út 9.12.2014 21:23:55
Sotva si to otevřel a začal si tu urážet aniž by si si to přečetl celé.
Né každý musí znát vše jako ty a né každý myslí na vše jako ty.Občas se nám obyčejným smrtelníkům stane,že na něco zapomenem.
Problémy či nedostatky se dají řešit různě,ale ty raději jako hulvát.Hm.
N1Mara - Profil | Út 9.12.2014 21:18:05
Nmartcv - Profil | Út 9.12.2014 21:14:38
a hláška můžeme si dělat co chceme , nic vám do toho není...vypovídá celkem dost...
NŠvéd39 - Profil | Út 9.12.2014 21:06:57
Nfotojakes - Profil | Út 9.12.2014 20:59:20
Nfotojakes - Profil | Út 9.12.2014 20:57:25
NŠvéd39 - Profil | Út 9.12.2014 20:57:04
NŠvéd39 - Profil | Út 9.12.2014 20:55:07
Nfotojakes - Profil | Út 9.12.2014 20:54:04
Nfotojakes - Profil | Út 9.12.2014 20:52:23
Chování posuzovat nebudu, podle toho co píšeš jsi nechtěl pochopit danou situaci, která byla.
NŠvéd39 - Profil | Út 9.12.2014 20:50:18
Nfotojakes - Profil | Út 9.12.2014 20:41:41
Kdyby šlo o vodu jako je matylda a jiné vody, kde nejsou podobné nástrahy, tak bych byl určitě pro, ale tady ne. Hlavně pokud vím, že jakýkoliv problém může skončit možností chytání z lodí samotného revíru. Copak nestačí, že nám zatrhli možnost jezdit dozadu z pravé strany? A to jen kvůli bordelu, který tam především rybáři hromadili.
Nmartcv - Profil | Út 9.12.2014 20:35:50
Nebyl mě schopen odpovědět na otázku kolik lidí má teda zaplaceno a kolik je tam lodí a nebral vůbec argument, že ten co nemá zaplaceno.. tam teda asi loď nemá a jeho číslo je volný...byl celkem arogantní a dokonce mi praštil s telefonem...volal jsem hned zpět, že mu to asi vypadlo
Řekl že nejsem sám že to letos chtělo už dost lidí a že máme prostě smůlu...na mojí poznámku že to není asi dobré hospodaření,když odmítají peníze vylítnul jak čertík z krabičky.....jsou na to háklivý...předchozí vedení vyštípali údajně kvůli únikům....
Současnou změnu jsem asi trochu vyprovokoval hrozbou kontroly...
NBery. - Profil | Út 9.12.2014 20:26:36
Nfotojakes - Profil | Út 9.12.2014 19:51:18
Na začátku schůze, po přečtení programu schůze se přihlásíš a necháš doplnit bod programu. proběhne hlasování, jestli bude bod zařazen, pokud projde, bude se poté hlasovat o samotném obsahu. Ale byl bych nohama na zemi, spousta lidí by byla ráda, kdyby tam neplaval ani žádný člun, ale kdo ví, K70 byla schválena až neuvěřitelnou převahou, což mě hodně překvapilo.
Já myslím, že zásadním zlepšením je už to, že se dlouholetý problém lodí začal řešit. Ten boat bude to ve finále to nejmenší, počkej až dojde na odstraňovaní vraků, lodí neplatičů a těch, kteří je tam mají úplně na černo. Podle starých záznamů je registrováno kolem 300 lodí a proto se už nemohla vydávat ani další povolení i když jich na těch vodách skutečně tolik ani zdaleka není.
Neberu to jako osobní věc i když je mi jasné, že dříve, či později se osobních útoků dočkám, když jsem se pustil do komunikace přes internet:-) Za nabídku díky a o brigádách budu informovat na webu, facebooku i zde, ale začne se až po novém roce.
NBery. - Profil | Út 9.12.2014 19:20:07
Jinak souhlasím s Márou. Celej svět, i naše republika, uznává belly boat jako plavidlo k rybaření a v Mostě ne?
Jak se to dá zařadit jako bod na schůzi? I když mám hrůzu z většího publika než jsou 2 lidé,tak proti tomuhle bych se klidně postavil.
Neber to jako útok na tvou osobu,ale momentálně si jedinej kdo nám to tu trochu může vysvětlovat. Má nabídka pomoci ti při brigádách a různých jiných akcích stále platit bude,to udělám rád. Ale vim, že mě naše vedení zase zklamalo, i když už jsem si myslel,že by se to mohlo zlešovat.
Nfotojakes - Profil | Út 9.12.2014 18:04:08
A že se ti zatím nic nestalo, že je bezpečné se tam na tom pohybovat? Možná jsi měl štěstí, možná jsi se vyhnul těm nejhorším místům, protože jsou až na druhé straně směrem k chemičce. Navíc nejde jen o stromy, ale zbytky staveb, dráty, armaturu, je tam dokonce zbytek plotu s ostnatým drátem, kilometry vlasů a šňůr ve vodě.
Na členské schůzi v březnu můžeš nechat zařadit jako bod schůze změnu těchto pravidel a pokud to členská schůze schválí, bude se tím muset výbor znova zabývat.
Kde to žije - všechna témata
10:15NRybáři vs ochránci přirody 72
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













