Slaná č. 1

Diskuse k revíru Slaná č. 1

Nvylo - Profil | Pá 4.1.2008 19:42:47

šak ten sumár hovorí za všetko-kapre do prázdnin a potom len oči pre plač!

    NJanors - Profil | Pá 4.1.2008 19:35:56

    ty vole, ako nás odrbal, a uz som sa chystal, že este v januári zozeriem dákeho zubiho zo Slanej a on takto. Ja som aj vovoril chalanom, že dáko neberú, ale oni stále chodili a hovno chytili

      NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 19:31:55

      Este sa ospravedlnujem ale sranda musi byt. PREPACTE

        NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 19:30:57

        chapi prepacte, ale v Slanej uz vobec nie su ryby :(, vsetko uz vyzrali kormorani. Domaci uz tam ani preto nechodi a nikoho tam nestretevate.

          NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 19:03:42

          ok, planujeme to vzdy dopredu tak 2-3 mesiace

            NJanors - Profil | Pá 4.1.2008 19:02:51

            vylo, skype si uz konecne urob!!!

              Nvylo - Profil | Pá 4.1.2008 19:01:28

              hovoríš źe žiješ vPrahe tak na sezónu daj vedieť a dáme dáku slivku na rybách

                Nvylo - Profil | Pá 4.1.2008 18:59:06

                ten kto nemá babu kupuje si Tabu!

                  NJanors - Profil | Pá 4.1.2008 18:57:25

                  co ziarlis? xixixi

                    NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:56:39

                    no prave:) jasne gumujem, tento rok som iba gumoval :)

                      Nvylo - Profil | Pá 4.1.2008 18:56:24

                      ty si ho už zbalil!:))))))

                        Nvylo - Profil | Pá 4.1.2008 18:55:30

                        to Zagor počuj na čo chytáš-aj gumuješ?
                        nič v zlom ale kartu máš vyplnenú ako tajný agent!

                          NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:54:42

                          idem Ta pohladat rovno

                            NJanors - Profil | Pá 4.1.2008 18:53:21

                            skype je ok moj nick je janyrs1

                              NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:53:06

                              email na karte je pre verejnost, aktualny vam dam az po tom

                                NJanors - Profil | Pá 4.1.2008 18:52:47

                                aha, no opat som sa prejavil,, xixixi

                                  NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:52:26

                                  som nonstop na skype alebo mozem byt aj na ICQ

                                    Nvylo - Profil | Pá 4.1.2008 18:52:13

                                    má to v karte

                                      NJanors - Profil | Pá 4.1.2008 18:49:48

                                      A koli tomu sme tu na tejto diskusie o tom hovorili len minimálne aa bude lepsie ak nám das kontakt na teba trebars emailovú adresu a tak pokecáme, lebo toto následne smrdí masiarstvom

                                        Nvylo - Profil | Pá 4.1.2008 18:49:46

                                        to je uz pekná ryba 141 na tú rieku -čo myslíš budú aj väčšie alebo ich už cigáni objavili