Slaná č. 1

Diskuse k revíru Slaná č. 1

NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:49:25

A chytame aj bolene alebo na privlac, alebo na jar popri jalcov na hladine

    NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:48:29

    A vy ste pisali o hlavatke, fakt ste chytili na Slanej???

      NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:48:01

      Ano sumca na privlac este nemam :(

        NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:47:13

        stuky mame tiez, aj na privlac aj zubacov na privlac. Ale hlavne v lete nas seru stuky, ked neustale nam potrhaju velke jalce pri lovu sumcov. Podla mna stuk je tam hafo, ale hlavne aby to nedozvedeli masari, lebo je snimi amen.

          NJanors - Profil | Pá 4.1.2008 18:45:40

          Ale to všetko na ťažko, že? Tak je to asi jednoduchsie

            NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:44:31

            v lete sme lapli sumce 141, 110, 92, 87 a spustaaa malych, nech rastu :)))

              NJanors - Profil | Pá 4.1.2008 18:43:34

              Máš odtial dáke šťuky?

                NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:43:07

                A tiez by som rad chytil sumca na privlac, skusam to v lete pod sutokom ale zatial nic :(

                  NJanors - Profil | Pá 4.1.2008 18:42:12

                  Aj my sme tam zacali chodiť koli jalcom ale teraz uz vieme, že nielen jalce...

                    NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:41:40

                    chytam Tornalu az hranice.

                      NJanors - Profil | Pá 4.1.2008 18:40:15

                      no ale, sa to zrejme nejako tvrdo nepostihuje, ked sa to tam bezne robí!?

                        NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:39:28

                        na jalce hlavate je to stale bomba. V lete som zazil dni na rotacky, co nahoz to zaber :)))

                          Nvylo - Profil | Pá 4.1.2008 18:39:28

                          nazdar Zagor/čo máš spoločné so Zagorovou?/:))na aky úsek chodíš chytať?aké sú úspechy?

                            NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:38:13

                            jeden kamos z MO Tornala ma na starosti Slanu ako rybarska straz, preto mam tie masakre z prvej ruky

                              NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:37:07

                              ja zijem v cechach, ale je to moja zalubena rieka z detstva, este je tam stale dost dravcov, ale pred 3 rokmy to bolo lepsie.

                                NJanors - Profil | Pá 4.1.2008 18:35:43

                                jasné, ale to sa nestáve len na Slanej, takéto doslaova kombajny su u nás skoro po všetkých nádrziach,

                                  NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:35:08

                                  cim viac sportovych rybarov tam bude chodit tym lepsie pre dravcov :))

                                    NZagor - Profil | Pá 4.1.2008 18:33:57

                                    a najhorsie :(((( ze je spusta rybarov aj nerybarov, ktory vyuzivaju, ze velakrat je Slana opustena a vyvazuju na dravce iba hruby silon s hacikom a beru vsetko co chytia :(((

                                      NJanors - Profil | Pá 4.1.2008 18:33:41

                                      Aj ivanv je rybárska stráž a vylo je adept, a aj my sme to už tam tiez kontrolovali, ale kedze ste domáci, tak o tom zrejme viete viac, tak ako to tam vyzerá s dravcami?

                                        NJanors - Profil | Pá 4.1.2008 18:31:06

                                        No my tam chodíme dosť často, a fakt sme tam žiadnych rybárov chytajúcich na prívlač nestretli.