Slaná č. 1

Diskuse k revíru Slaná č. 1

Nvylo - Profil | Pá 4.1.2008 0:02:57

dík za reklamu na moje zubáče -už o tom radšej nekecajte lebo sa mi tam nasáčkujú rybári z dvoch republík a to by bolo zle nedobre! kamaratsky rypnem pre vás je zubi snov 70čísel ale kaˇždý večer sa modlím za prekonanie tejto hranice:)) toto bvás možno bude zaujímať sumár úlovkov za 2006SLANÁ
KAPOR.......73-175kg
jalec.............36-31kg
podustva........165-106
mrena...........11-20kg
ŠŤUKA.........12-31kg
! !ZUBÁČ..........4-9kg
sumec............1-8kg
mieň...............40-25kg
pstruh p..........2-1kg
tak pevne verím že ešte dosť dlho sa tam nenaučia chytať ryby.a budú chytať len kapra.

    NJanors - Profil | Čt 3.1.2008 14:02:10

    Jasné, takže podľa mojho názoru je u zubáča reálna horná absolutná hranica 125cm a dalej sú už len rozprávky

      Nivanv - Profil | Čt 3.1.2008 13:58:29

      na toho zubiho presne myslim. niekto z vyboru ma jeho hlavu preparovanu.je tomu tak 2-3 roky

        NJanors - Profil | Čt 3.1.2008 13:56:28

        ja neviem kedy to bolo, ale ty si hovoril, že si bol na kontrolu, a uz z neho zostala len
        hlava

          Nivanv - Profil | Čt 3.1.2008 13:48:37

          myslis tu 114 z pred dvoch rokov?

            NJanors - Profil | Čt 3.1.2008 13:45:25

            hej, hej, niečo mu fakt do tých 135 chýbalo, ale aj ty si niečo také na oždanoch videl, že?

              Nivanv - Profil | Čt 3.1.2008 13:38:12

              presnejsie -mal necelych 135 cm

                NJanors - Profil | Čt 3.1.2008 13:34:02

                no hej ten mal tak do 135, xixixi

                  Nivanv - Profil | Čt 3.1.2008 13:32:58

                  to este chlapci nevideli vylovu skoro 135-ku z ozdian

                    NJanors - Profil | Čt 3.1.2008 13:31:11

                    hej, cítal som to, ale už sa to zvrhlo na tolstolobiky

                      Nivanv - Profil | Čt 3.1.2008 13:05:16

                      čítal si debatu zubáč 140 cm?

                        Nivanv - Profil | St 2.1.2008 15:32:31

                        ale má to aj výhodu. menej sa zadarí kormoránom

                          Nivanv - Profil | St 2.1.2008 15:28:50

                          drozďák-namáš prečo banovať. na slanej je skoro všade súvislá vrstva ľadu

                            NJanors - Profil | St 2.1.2008 15:25:03

                            ale, to je v pohode, aspoň bola "prdel"

                              Ndrozďák - Profil | St 2.1.2008 15:23:39

                              Kolegům ze Slovenska se omlouvám.
                              Nebyl jsem na zmíněný revír vpuštěn, snad prominou a pochopí.
                              Takže snad někdy příště

                                Nvylo - Profil | St 2.1.2008 15:20:17

                                a to som bol zvedavý na detaily do obeda,aj som si privstal. skrátka KOCOVINÁÁÁ!

                                  NJanors - Profil | St 2.1.2008 15:19:53

                                  alebo sa zadarilo až príliš a zlyhala mu orientácia, tak ako minule...

                                    Nivanv - Profil | St 2.1.2008 15:17:19

                                    drozďák sa neozval, zrejme sa nezadarilo

                                      NJanors - Profil | St 2.1.2008 15:14:10

                                      vsak ked je to smiešne, xixix

                                        Nvylo - Profil | St 2.1.2008 15:13:26

                                        janors ty sa pri tom snáď odbavuješ taký si vyrehotany ako orech na jeseň