Slaná č. 1

Diskuse k revíru Slaná č. 1

ivanv - Profil | St 2.1.2008 15:11:59

vylo- my s janom chodíme na kurinec.pod s nami.kým sa budeme korculovat vyvrtas si nejake dierky

    vylo - Profil | St 2.1.2008 15:10:45

    ivanv čo takto skočiť na Maru -pokorčuľovať?Janors tú čepičku si mal dávno však je zima.

      ivanv - Profil | St 2.1.2008 15:10:13

      presne tú

        Janors - Profil | St 2.1.2008 15:09:42

        xixixi, ty myslíš samosalmonelu, však, xixixi

          ivanv - Profil | St 2.1.2008 15:08:00

          to vieš, pokazené vajcia, salmonela,...

            Janors - Profil | St 2.1.2008 15:03:42

            ty kokso, to som nevedel, že vilo má pohlavné choroby. No neviem, ale ja potom radšej použijem čepičku, xixixi

              ivanv - Profil | St 2.1.2008 15:03:32

              ale nevadí, zaberieš neskôr :-)

                ivanv - Profil | St 2.1.2008 15:02:39

                neskočil si mi na návnadu.ak by si nesúhlasil,tak "ok,teba si škrtám" :-))

                  vylo - Profil | St 2.1.2008 15:00:47

                  tak to aby som ju "niečím" aj naočkoval-aby ste aj dačo "nachytali"..a vtomto prípade žiadne CHaP ale CHa lieč!:)))

                    Janors - Profil | St 2.1.2008 14:58:01

                    ivo, normálne som čakal, kedy niečo takéto napíšeš, ale aspoň som sa z chuti zasmial, xixix

                      ivanv - Profil | St 2.1.2008 14:53:52

                      mám nápad. pojdeme na besenku na vikend, zoberies ju a bude gang bang.ok?

                        Janors - Profil | St 2.1.2008 14:53:25

                        cafte, ale vilo o tom vôbec nemusí vedieť, že sa podelí, xixixi

                          vylo - Profil | St 2.1.2008 14:43:05

                          nepodelím,az ked sa zunuje o))

                            ivanv - Profil | St 2.1.2008 14:28:00

                            vylo-nechceš,alebo sa nepodelíš?

                              ivanv - Profil | St 2.1.2008 14:27:23

                              jano-nezájdeme na kurinec? na parkovisku sa teraz fajne driftuje.včera som vytočil takých 200 kôl

                                vylo - Profil | St 2.1.2008 14:26:09

                                NIE!

                                  ivanv - Profil | St 2.1.2008 14:23:38

                                  všetko dobré v r 2008. janovi prajem konečne sumca na prívlač, vylovi fajnú ženskú a sebe konečne hlavátku. a ak bude vylo kamoš, tak sa s nami podelí :-)

                                    drozďák - Profil | Út 1.1.2008 1:00:44

                                    Za chvíli jdu okoštovat slanou číslo nevím. Kdo si to má taky pamatovat? Ráno se s vámi podělím o detaily.

                                      vylo - Profil | Po 31.12.2007 19:41:25

                                      čavte,teraz som došiel z rybačky na ipli,na 5 palíc ani ťuk ale o to nešlo-trocha sme prevetrali hlavy a trebalo aj prestať trápiť elektrospotrebiče:))JA VÁM NESKROMNE PRAJEM KAPITÁLNE ÚLOVKY AVŠAK O 1cm MENŠIE AKO POCHYTÁM JA!

                                        Janors - Profil | Po 31.12.2007 14:20:45

                                        Zdravím rybárskych parťákov Vyla a Ivana V., krorým tento revír rovnako učaroval a prajem im šťastný Nový rok a aby ten "rybársky" nový rok bol ešte lepší ako ten čo už pomaly končí!