Method feeder pro začátečníky 3.část

Diskuse k rybářskému videu Method feeder pro začátečníky 3.část

Autor diskuse: vaereckoff - Profil , 24.9.2019
1 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NDědek - Profil | Ne 6.10.2019 11:24:13

abra >> jsou ti kluci ale ukecaní, viď? :-))

To máš těžké, někomu se líbí, jinému ne. Protože ty ukecánky tady známe a ty jejich kecy se nám líbí, líbí se nám i ty jejich videa a těšíme se na další. Bez těch keců, by to totiž nebyli oni a ta videa by nebyly tak nějak jejich.
Každý točí nějakým způsobem a někomu to vyhovuje jak je to na točené a jinému ne. Já se na ně třeba dívám moc rád a těším se na další díly.
Vždyť tě nikdo nenutí na to koukat. Je tady plno kritiků, plno jedovatostí k různým videím. Když se mi to nelíbí, nekoukám a jdu dál. Vždy ale ocením minimálně snahu, čas a prostředky, které autor musel vynaložit, k natočení klipu.
Tihle dva ukecánci se mi a mnohým líbí. Je mi líto, že se to tobě příčí, muselo to být pro tebe vážně utrpení, na to celou dobu koukat. Ovšem tohle strádání jistě jednu výhodu pro tebe do budoucna má, už víš, že s nimi a jejich videi, nikdy nebudeš ztrácet čas :-)))
Vidíš, i tady jsme nakonec nějaké pozitivum našli :-D