MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Pečený pangasius v alobalu na grilu

Pečení ryb

-3 rybí filety
-2 cibule
-1 větší rajče
-10 dkg anglické slaniny
-sýr Niva, sůl, citron, koření na ryby
(všechno podle chuti)

Budeme dělat 2 porce a tak si to rozdělte. Na čtverec alobalu rozložíme anglickou slaninu. Na slaninu položíme osušenou rybu, kterou osolíme, ocitronujeme a posypeme kořením podle chuti. Posypeme pokrájenou cibulí a poklademe rajčetem.
Nakonec nastrouháme sýr.
Dobře zabalíme a pečeme na grilu 20 minut. Hotové rozbalíme na talíři, aby nám nevytekla šťávička.
Je to dobré, ale počítejte s tím, že jak se to dělá v alobalu je to jako dietka. Můj muž prohlásil (a měl pravdu), že jsem to mohla upéct v troubě a ne roztápět gril.
Prostě když to teplo z uhlí sálá rovnou na maso, to je ta správná chuť. To mi jistě potvrdíte

 

Josher - ®, 28.1.2010
Průměrná známka: 3,33

Diskuse k receptu

N tuzemak - ® Pá 29.1.2010 17:34:58
Ati >> záhada to nejní,tu se prodá všelijaký šmejd z EU,když se dá směšná cena odbyt je hned,co to potom udělá se žaludkem lidí výrobce ani obchodníka nezajímá,prašule sou prašule..
N Lauri - ® Čt 28.1.2010 22:40:28
Můj názor na pangase je takový, že je to levná ryba bez kostí a to je hlavní ukazatel pro českého konzumenta ryb. To že pangas není zdravý jako jiné ryby vlivem nízkého obsahu bílkovin atd. a že chutná po tom čím ho okořeníte už český konzument neřeší. Já ho jednou ochutnal a žádnou chutí mě neoslovil. Koupím si raději jinou zdravější,chutnější a samozřejmě také dražší rybu.
N Ati - ® Čt 28.1.2010 21:57:04
Abramis >> Trošku utíkáme od té ryby, ale nevadí. Vidim to v hokně dnes a denně než prodám jednu mašinu třeba od Narexu a to jsou opravdu stroje, tak se zatím prodá asi 70 oblud z Čajny (výměna kus za kus ). Taky bych si raději koupil třeba PlayStation 2 z Japonska, ale to nehrozí. Protože cena tlačí výrobu do Číny, ale i s kvalitou. Ale to nikdo z nás neovlivní. Raději si budem psát o rybách.
N Abramis - ® Čt 28.1.2010 21:47:25
Sven >> Není to tak dlouho, co mi vyloženě ,,spadla, huba - V obchodě barvy-laky mě obsluhovala paní, která měla přehled snad i o tom, z jakých komponentů se vyrábí veškeré barvy a ředidla! Stačilo jen nastínit nějaký dotaz a už na mě sypala veškeré možné informace - zkrátka i totální antitalent by dostal veškeré info co, na co, s čím a jak.
N Abramis - ® Čt 28.1.2010 21:40:40
Ati >> Nevím, o jakou realitu ti jde. Je zcela možné (zcela určitě), že se dnes lidi dívají na to, aby nakoupili čím jak nejlevněji, ale neříkej mi že nejsou lidi, kteří by si chtěli připlatit za lepší kvalitu a tady nastává problém.............
Vezmu třeba konkrétně boty - já mám poctivé kožené traktory po otci, mají snad už 20 let, jestli ne více. Není na nich vidět opotřebování. Když jsme sháněli boty pro moji - děs a hrůza. Pomalu každý rok nové kozačky, poslední dva nákupy u Dai.... vyměněny během jednoho měsíce. Česká Obuva - jednoměsíční chození ve sněhu - kaput. Měl jsem okolo pár kámošů, co se zabývali botařinou - jediná pomoc. U nás je nejlíp nakupovat v Polsku - v kamenných obchodech. Plná záruka a kvalita je o hodně lepší, než u nás.
Raději bych ale nakoupil u nás, než za hranicemi. A dal bych i více peněz, ale za vyšší kvalitu.
N Sven - ® Čt 28.1.2010 21:38:16
Abramis >> svatá pravda. Ale jsou i vyjímky. Loni jsem předělával koupelnu a sháněl nějakou sanitu a náhodou jsem zabloudil do Nového Boru do instalatérských potřeb. PANÍ prodavačka obsluhovala přede mnou dva instalatery soukromníky a to byl koncert. Nejen, že se v sortimentu pohybovala s naprostou jistotou ale ještě jim radila a profíci její rady akceptovali. Samozřejmě, že výborně poradila i mně. To už je dneska opravdový zázrak. Před tou paní jsem v duch smekl až na zem. Naopak mě nedávno dostal "odborný poradce" v sekci elektro, obchodu Obi, který si pletl ampéry s volty.
N Josher - ® Čt 28.1.2010 21:23:47
Ati >> Záhada to není je to vše o penězích.
N Ati - ® Čt 28.1.2010 21:21:35
tuzemak >> Je jen záhadou, že se to sem za takových podmínek a hlavně v dnešní době může dovážet.
N Ati - ® Čt 28.1.2010 21:18:28
Abramis >> Po 12 hodinové šichtě bych tě přivedl do reality.
N Abramis - ® Čt 28.1.2010 21:16:37
Ati >> Ale určitě to tak nedělají všichni. Obchod ve kterém je někdo schopný ti poradit něco konkrétního o zboží o které máš zájem, je už skoro z edice sci-fi. Kdysi se prodavači učili na ten který sortiment. Dnes to je o PODAVAČÍCH, v lepším případě a ne prodavačích. I když se i v dnešní době dají najít dobré obchůdky s lidmi, kteří jsou odborníky v prodeji svého zboží, ale jsou to jen světlé výjimky.
N tuzemak - ® Čt 28.1.2010 21:14:20
Josher >> no jistěěě,posraná EU,ale skopčáci to žerou jak kdyby doma neměli co žrat ha hááá

[ Vstoupit do diskuse - 71 reakcí ]

Co je nového - všechna témata

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniKvalitní nafukovací čluny BOAT007

Za 7000
Vynikající kvalita provedení a materiálů v ceně od 7000,- Záruka 3 roky na komponenty a 5 let na materiál.


akce, rybareniStojan SPRO Strategy Strat 4 Tri-Pod

Za 3400
Stabilní a robustní tri-pod s konstrukcí, díky níž mohou být hrazdy nakloněny a lze chytat high-up metodou.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA HITRA CA HITRA

Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené oblasti na ostrově...